THT Mp3 Player Çikti

10 Tem 2013
58
0
Evet Arkadaşlar Herkeze Öncelikle Selamün Aleyküm Tht Mp3 Player Çikartmaya Karar Verdim Ve Çikarttim Programin Görsel Efektine Çok Emek Harcadim Kodlamada Pek Fazla Sıkıntı Çekmedim Arge Tim de Mp3 Playerin Olmadigini Gördüm Böyle Bir Program Yapiyim Dedim İşşallah Begenirsiniz Eger Yaptigim Program Begenilirse Hack İle Program Yapacagim İlerde Fazla Söze Gerek Yok Programi Tanitmaya Geçelim Arkadaşlar...

Programin Yapim Süresi: 3 Hafta

Programin Kodlari: | SCRİPT |

Programin Yapim Araçlari: Adobe Photoshop Cs6 |(visual basic c# c++ |VB|

q3jhh.png

VİRÜS TOTAL: BAKMAK İÇİN TİKLA

İNDİRME LİNKLERİ: |HOTFİLE | MEDİAFİRE|

PROGRAMDA FAZLA ÖZELLİK YOK EGER BİRİ FAZLA ÖZELLİK YOK DİGERSE DOGRU SÖYLER NEDENİ TEK BAŞİMA YAPİP SIKILDIGIM İÇİNDİR

Son düzenleme:

gizemlihacker591

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
503
0
3 haftada programa harcıyacağın emeği bi loggere harcasan :D daha iyi şeyler çıkartabilirdin zaten windows media player varken böyle birşeye gerek yok ama genede üzerinde emek var tebrikler :D

K!RP!

Katılımcı Üye
9 Ocak 2013
483
0
Ev ve dünya
ar ge tim' de daha fazla hack programları paylaşıyordu buraya açman doğrumu bilmiyorum
Gönlün ne istiyorsa o programı yapmanı tavsiye ederim(ben böyle yapıyorum)
Program Çok güzel eline sağlık

toretto0404

Katılımcı Üye
6 Ağu 2012
546
0
İstanbul
grafikleri beegdim hos ancak gercekten 3 hafta gibi uzun bir sürede cok rahat iyi para edebilecek bir programın alt yapısını yapabilirdn.

Poseidonnn

Yeni üye
13 Tem 2013
42
0
Malatya
Kardeşim Süper Olmuş Ellerine Sağlık İndirdimm Denedim Gayt Güzel Form'u Küçültmelisin Ayrıca Playlist Gibi Bişey Eklemelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.