THT Multi String Generator

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Selamün aleyküm arkadaşlar.
Forumda generatorler var gerçi ama bi tane de ben yapmak istedim.
Konuyu mobilden açtığım için programın virus tarama sonucunu koyamıyorum.
Elimde sadece resim ve download linkleri var.
Taramayı da sabah korum artık :)

2QGDyL.png

B9lqEV.png

Programın arayüzü bu arkadaşlar.
Vb.Net ile Vb6 seçimi koydum ki isteyen istediği şekilde string oluşturabilsin.

İndirmek İçin Tıklayın!!!

Virüs Tarama Sonucu = 0/53

Son düzenleme:

TogoLegend

Uzman üye
14 Eki 2013
1,060
0
Biz stringleri nasıl değiştircez söylerseniz sevinirim.Biraz cahil kaldım bu konuda gerçekten rastgele textmi oluşturuyor anlamadım yoksa algoritmaya göremi.Crypter programlarına başlamam gerekiyor.

TogoLegend

Uzman üye
14 Eki 2013
1,060
0
1oty54z.png

ben burdaki stringleri ve stubdaki stringleri değiştiririrsem yinede aynı şey oluyor değilmi zaten dönüştürüyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.