THT Niye Konular Tutmuyor

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
THT Niye Bazı Konular Tutmuyor

İlgi meselesii :)
Açılan konuya bağlı.. Gerçi birazda tutan konular belli :)
Ben şimdi C# ile ilgili kodlar paylaşsam yorum gelir ama c# herkesin ilgi alanına girmiyor malesef..
Onun yerine eğlence geyiğe konu açsam oo oo oo :) dolar orası.. :)

Ağrılıklı olarak grafik çalışması yapardım önceden.. bazen 1 yorum gelirdi bazen 50-60 .. :)

Biraz kişiye ve konuya bağlı diye düşünüyorum :)
İçerikte önemli tabi.. :)

FAcebook hack diye konu açarsak herkes girer bakar :)

RedWaltz

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,181
2
Berlin
örneğin kardeşim "Sevdiğiniz Kızın İnstasını Hackleyin" adlı bir konu açsan ve bu gerçek olsa en az 30 sayfa yazarlar ama 1 saat emek verip site hack opersayonu yapıpta 40 site hacklersen yada çok güzel bir grafik yaparsan max. 5. sayfada kalır.

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Böyle gereksiz konu açarsan normaldir. ;) Konunu açtım, telefonu sımsıkı tuttum. Başka isteğin var mı?

Bade Perest

Uzman üye
3 Haz 2017
1,693
2
103
hayirli aksamalar dostum maalesef forumda makale okuyan uye cok yok bende anlamadim useniyorlarmi yoksa gercekten birseyler ogrenmek istemiyorlarmi.sen su an ag bilgisi v.s bir konu acsan goruntuleme 10 ama 10 k hesap ilk gire alir baslikli bir konu acsan goruntuleme 400 olur.iste durumda boyle :D

Doctor Memotaz

Uzman üye
14 Mar 2017
1,334
30
setxkbmap tr
Forumun Derinlerinde Yatan Arasan Bile Bulamıyacağın Mükemmel Yüzlerce Konu Var..

Ama Forumda Hack Yerine Eğlence-Trol Takılmak İçin Gelenler Sayesinde O Konular Yatmaya Devam Edicek.. Malesef Acı Gerçek

Emre160703

Kıdemli Üye
12 Haz 2016
2,101
0
Localhost
Bir de şöyle bir yöntem veriyim konuna bir yorum gelirse direk cevap atmamaya çalış biraz aşağılara düşsün öyle yanıtla çünkü zaten yukarıya çıkıyor konu biri yorum yazınca sen direk cevaplarsan uplayamamış olursun umarım anlatabilmişimdir :) Yani kısaca sen değil başkaları yorum atsın çok aşağıya düşerse sen yazarsın yukarı çıkarırsın.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.