tht paylaşılan programla pc kullanlılmaz hale geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the shaft

Üye
10 Eki 2009
81
0
adminde olsa tht de vürüslü dosya paylaşıp sonra konuyu silmekle insanları magdur etmek olmuyor pc kitlendi resmen yapıyorsan arkasında dur kardeşim.

dumenci06

Uzman üye
20 Eyl 2015
1,781
1
ANKARA
Kardeşim Sende Hata İlk Önce Vrüstotalden taratman gerekli hadi hiç bilmiyorsan antivrüsü acık tutarsan hiç birsey olmaz kendını saglama al ondan sonra indir sende suc kendınde

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
İndirme gereksinimi duyulan konularda virustotal mevcut oluyor dosyasini indirmek istediginiz. Konuda virustotal yok ise mesaj ile virustotal isteyiniz,eger konuya virustotal eklenmesse ihbar ediniz

GoVerNinG

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
678
0
Root
Her önüne gelen programı taratmadan indiriyorsun virüslü olunca thtyi sucluyorsun dostum konu at bize veya ihbar et kişiye gerekeni yapalım

BlackStriker

Kıdemli Üye
7 Kas 2015
2,420
3
UNKNOWN
Genel kurmay başkanı konuyu onaylamadan,konudaki linklerden bir şey indirmeyin.
(İstediğiniz kadar antivirüs taramasından geçirin eğer FUD runtime ile şifrelenmişse Antivirüs programlarının virüs bulması imkansız.)

Dj-DeLiKaN

Katılımcı Üye
20 Ara 2008
818
0
Karadeniz
THT Yönetimi burdaki 800 bin üyeyi tek tek takip edemez. İyi niyetliler dışında kötü niyetlilerde olabilir. Hack Grubunda takılıyosun sonra hack yedim diye deliriyosun. Bunların hepsi birer tecrübe.

the shaft

Üye
10 Eki 2009
81
0
Her önüne gelen programı taratmadan indiriyorsun virüslü olunca thtyi sucluyorsun dostum konu at bize veya ihbar et kişiye gerekeni yapalım

kesinlikle her önüme geleni indirmiyorum paylaşan kişi dll takım asistanıydı admin diye düşündüm paylaşınca güvendim tht suclama amacında kesnlikle değilim yanlış anlaşılma olmasın

RedHackNes

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
3,344
15
Nereye...
kesinlikle her önüme geleni indirmiyorum paylaşan kişi dll takım asistanıydı admin diye düşündüm paylaşınca güvendim tht suclama amacında kesnlikle değilim yanlış anlaşılma olmasın

Dil takım asistanını mı suçlu buluyorsun ?
Onların görevi sadece yabancı yazıları türkçeleştirip forumda paylaşmak, hiçbir sorumluluk almalarına gerek yok tüm sorumluluk sendeydi.
Burası bir hack platformu kötü niyetli kişiler de olabilir fakat bunların çoğu forumdan temizlenmiş durumda, o asistanında bir suçu yok, gereken görevlerini yerine getiriyordu sadece, virüs total de eklemiş zaten..

DEADMAN134

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,843
0
Nereye
Aldığınız zararldan THT sorumlu değildir kardeşim virustotale bak bekle başkası indirsin ondan sonra indirirsn Pc ye format at ve daha dikkatli ol lutfen

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter

O konuya ben de baktım. Doğrusunu söyliyim indirmedim. Ancak konunun altına virüstotal eklemişti diye hatırlıyorum. Şöyle bi şi diyim. İndirmeden evvel vt sonuçlarına bakılmalı. Neden? Çünkü adam vt eklemezse bu sefer birisi çıkıp yaygarayı koparıyor, virüstotal ekleeeee! Diye

E vt konuya süs olsun diye eklenmiyor sonuçta. Dosyayı indirmeden evvel bakılsın diye ekleniyor.

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Konuda bahsettiginiz durrum neticesinde asistanin paylastigi konu gecici olarak cope tasinmis olup egerki bahsettiginiz gibi fudlanmis bir exe ise veya art niyet var ise gereken cezalandirmalar yapilacaktir. Uzmanlarimiz suan konuyu incelemeekte sonucu bildirecegiz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.