Tht PC Wallpaper FURK4N1923

FURK4N1923

Üye
15 Eyl 2018
62
0
localhost
Merhaba tht ailesi,eleştirilerinize açığım :)

fdd004c208e.jpeg

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,406
İlk tasarım olarak gerçekten süper olmuş kullanacağım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
7,715
Dostum şu arkadaki çin yazılarını yapmasaydın daha iyi olabilirdi.
Kullanmayı düşünüyorum imzasız varsa onuda koy istersen belki diğer arkadaşlarda onları kullanır.

FURK4N1923

Üye
15 Eyl 2018
62
0
localhost
İlk tasarım olarak gerçekten süper olmuş ellerine sağlık kullanacağım
Çok teşekkürler artık zaman buldukça atacağım.

Dostum şu arkadaki çin yazılarını yapmasaydın daha iyi olabilirdi.
Kullanmayı düşünüyorum imzasız varsa onuda koy istersen belki diğer arkadaşlarda onları kullanır.
Müsait olur olmaz imzasızı da paylaşacağım sağolun.

Oooo çok hoş bir çalışma olmuş Tebrikederim ;)
Teşekkür ederim :)

Güzel çalışma fakat ortada ki arkadaşı biraz daha aşşagı çeksen daha iyi olabilir :)
Tavsiyenizi dikkate alacağım diğer çalışmalarda

Çok güzel olmuş imzanı sağ en alt tarafa biraz silik bi fontla atsaydın daha iyi olabilirdi.
Bundan sonra öyle yaparım yorumlarınız için teşekkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.