THT Resmi Youtube Kanalı !!!

Ultimir

Uzman üye
17 Nis 2012
1,314
0
İstanbul
Eğitim ve işinize yarayacak videoların yanı sıra profesyonel saldırı takımlarımızın hacklediği siteleride güzel bir görsel ile izleyebilirsiniz.
 

MixPro

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
2,509
0
T Ü R K
Arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın kimseye abonemisin diye sorulmuyor destek çıkalım deniyor resimi youtube kanalımıza destek çıkalım :)
 

andro26

Üye
19 Nis 2015
244
0
los encılıs
aboneyim de daha cok eğitim videosu olsa iyi olur sanki
ayrıca üyeler video hazırlarsa paylaşıyormusunuz
mesela ben android eğitim videosu çekmek isterim :)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.