| THT Şampiyonlar Ligi 2015 |

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Yarışmaya Katılmayı Çok İsterdim fakat şu an encryp decrypt falan arap saçına benzer bir hal aldı :) bakalım kim kazanacak ayrıca bu şifreleme yöntemi için bilgi edinebileceğimiz bir konu varmı forumda varsa atabilirmisiniz iyi günler...

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Encryp yolu verilen metni decrypt ettim ama en sonda tea encrptionda ki şifreyi rara yazıyorum çıkmıyor

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
en son basamaktaki TEA Encryption da decrypt ederken bi şifre istiyor o şifreyi yapmamız gereken işlemlerden çıkmıyor atlanmış olmasın ?

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Bizzat ediyorum ve rar şifresi doğru çıkmıyor. Yaptığım işlemleri video çekebilirim hatta kullandığım şeylerdende eminim

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Hata varsa Tea encyption da decryp ederken istediği passwordu bize vermemekte sizde var başka açıklaması yok olamıyor yani

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
açıldığı günden beri saatlerce uğraşıyorum uğraşıyorum olmuyor hep aynı sonuçlar yeterli bu kadar gayret son demlerini yaşıyıp uğraşmayı bırakayım ruh sağlığımdan değerli değil

Şifre anlamlı bir kelime mi çıkacak yoksa rastgele mi oluşuyor ?

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Bence oluşturduğunuz şifre başka bir yetkili tarafından incelensin kendinizin göremediği bir hatanın olduğunda güçlü şüphelerim var.

Kriptoyu Kazanan arkadaşa ben bile hediye vericem o derece artık

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Bence oluşturduğunuz şifre başka bir yetkili tarafından incelensin kendinizin göremediği bir hatanın olduğunda güçlü şüphelerim var.

Kriptoyu Kazanan arkadaşa ben bile hediye vericem o derece artık

Yav dostum kafanı yorma sen belli çözemiyosun. Yarışmanın sonunda nasıl yapıldıgı ile ilgilide video çekeceğm merka etme ;)

Bu sözünü unutma ,Yarışma sonucunda ödülünü bekliyoruz...

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
bir an önce bitsede ruh sağlığıma kavuşsam doğru programlarla doğru yolla nasıl yanlış yapıyorum bir bilsem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.