THT Siber Eğitim 2.DÖNEM Öğrenci Alımları!

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
Bende çok katılmak istiyorum ama yaz dönemine girdik her an ev ortamında olamıyoruz ,derslerin işlenişi hakında biraz daha bilgi verebilirseniz çok iyi olur mesela kaç dakikalık ,hangi platform üzerinden gibi ,gerçekten kaçırmak istemiyorum, okul döneminde olsaydı hiç düşünmezdim :)

Edit: Haftalık boş olduğunuz gün ve saatler yazısını şimdi gördüm dersler canlı olarak kişiye özel mi oluyor?

Son düzenleme:

sbcNN

Uzman üye
21 Nis 2016
1,419
17
25
Ionia
Bende çok katılmak istiyorum ama yaz dönemine girdik her an ev ortamında olamıyoruz ,derslerin işlenişi hakında biraz daha bilgi verebilirseniz çok iyi olur mesela kaç dakikalık ,hangi platform üzerinden gibi ,gerçekten kaçırmak istemiyorum, okul döneminde olsaydı hiç düşünmezdim :)

Edit: Haftalık boş olduğunuz gün ve saatler yazısını şimdi gördüm dersler canlı olarak kişiye özel mi oluyor?

Kişiye Özel Değilde Duruma Göre 10 Kişilik Gruplar Halinde Hangouts Üzerinden Yapılıyor.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Direk para göndermek istiyorum kartsan öyle olurmu nasıl göndereceğim

Olabilir. Pek sıcak bakmıyoruz ama gerçekten sıkıntı ise uygundur. Şöyle olur, ya kitapları gönderirken kullanılan kargo parasına dahil ederiz ya da kitap alırız. Para verenin isteğine bağlı. Kullanımı haftalar sonra da olsa o kişiye para nereye gittiyse söyleriz eğer sorarsa. İsterse fiş de atarız.

Kargo masrafı gerçekten sıkıntı. O yüzden böyle gelen istisnaları oraya aktarıyoruz. Kargo parası ya cebimizden çıkıyor ya da kupa ve tişört satışlarından.

Bana geri donus gelemdi neden acaba

Dönüş yapılmıyor zaten olumsuz ise. Direk olumlu olanlar çağırılıyor. Bunun dışında henüz alımlar sonuçlanmadı.Haliyle kimseye dönüş yapılmadı.

bhecy

Üye
17 Mar 2017
70
0
Tr
Bende şimdi başvurdum. Herkese iyi şanslar.
İnşallah seçilirsek faydalı olmak için elimizden gelen herşeyi yapacağız.
Herkese selamlar.

berkeryy

Üye
26 Haz 2016
151
0
istanbul
Ben ileride siber güvenlik alanında(pentester olarak) çalışmak istiyorum. Henüz bilgi ve araştırma olarak başlangıç aşamasındayım. Hangi alana başvurmam gerekiyor? Ben WebHacke başvurdum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.