THT Size Ne Kattı? Herkes Yazsın

Konu Sabite Alınsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    84

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Arkadaşlık,güzel bir aile ortamı.Teknoloji konusundada kendimi geliştirmeyime yardımcı oldu.

ByJellyBonn

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,981
0
/localhost
Türk Hack Team ailesi hayatıma bir çok bilgi,dürüst ve zeki arkadaşlar ve en önemlisi Milli Gururuma büyük ölçüde etki etti.

Herkese teşekkür ederim,burada olmak güzel bir duygu.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Tuz, biber biraz da kekik
Maydanoz, soğan, sarımsak

5 yıldır burdayım. İyi kötü birçok şey öğrendim. Kötülerin kötü olduğunu anlayınca uzaklaşmaya çalıştım, Allaha şükür birçoğundan uzaklaştım da. İyi şeylere daha da yaklaşmaya gayret ettim, bundan sonra da inşallah devam edeceğim.

Herkesin kötülüklerden uzak, iyiliklere yakın olması ümidiyle :)

'T0YB0X

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
934
465
C:\Program Files (x86)\
1- Aile
2- Abi Kardeş
3- Toplum
4-Sorumluluk
5-Genel kültür
6- Adap
7- Defacer Olmayı
8- İnsan Kandırma sanatını
9- Geleceği
10- Son ve en önemlisi Dürüstlüğü ve Gerçekçi olmayı...Bunların hepsi genelde buraya gelenlere TürkHackTema'mın Herkese kattığı Şeylerdir...

Teodoro

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,498
0
Dergi Timi
Tuz, biber biraz da kekik
Maydanoz, soğan, sarımsak

5 yıldır burdayım. İyi kötü birçok şey öğrendim. Kötülerin kötü olduğunu anlayınca uzaklaşmaya çalıştım, Allaha şükür birçoğundan uzaklaştım da. İyi şeylere daha da yaklaşmaya gayret ettim, bundan sonra da inşallah devam edeceğim.

Herkesin kötülüklerden uzak, iyiliklere yakın olması ümidiyle :)
Katılıyorum :)

Teodoro

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,498
0
Dergi Timi
Bana ne kattı diye sorucak olursanız;
Bana iyi arkadaşlar ve bilgiler kattı. THT'de yokken kendimin çok şey bildiğimi sanıyordum. Ama buraya gelince anladım ki hiçbirşey bilmiyormuşum.

YESBUTNO

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
764
1
Bana bazı gerçekleri öğretti ve bana rehberlik eden abilerim oldu
Birçok şey öğrendim

Luwexigo

Uzman üye
9 Ara 2017
1,844
5
Aile , arkadaşlar , bilgi

Bu foruma girmeden önce php'nin ne olduğunu bilmiyordum

xavier eckert

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
16 Tem 2016
1,637
288
Çok güzel dostluklar kazandım. Bilgi, dayanışma ve yardımlaşmanın önemini anladım bu sitede

GestapoEfsane

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
4,046
3
Nereye
T.H.T benim için bir cesaret aynı zamanda kendime olan güvenimi ve bilgimi sabrımı test ederek aradaki farkı gösterdi çok mutluyum iyiki buradayım teşekkürler T.H.T. güzel adminlerime ve güzel arkadaşlarıma..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.