tht son dakika:)/sadece uyarıdır

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
Tebrikler kardeşim en doğrusunu yapmışsın helal olsun pkk index'nin yerine bir Türk sitesinde bizim adımızın olması daha uygun teşekkürler..

hijabey

Üye
16 Haz 2010
106
0
adam yapmış arkadaş bize bu saatten sonra susup oturmak düşer.sustum oturuyorum tebrikler usta.

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
şimdi bu yaptığın nedir pesimist? Sen buna deface mi diyorsun? Ben de seni bişey sanırdım. Siteye isteyen herkes son dakika haberi ekleyip sitesinde yayınlayabilir. oraya kodları yazıp sitenin urlsini girdin mi, yazdığın haberi bu resimdeki gibi sitende yayınlayabiliyorsun. Site de ne açığı vardı da deface ettin, bas indeksi al zoneyi görelim o halde? Yanlış anlama seni severim aslında, ama yaptığın hack değil hack görüntüsü vermektir yakışmaz

Felsefe yapma o kadarını sende yap ondan sonra konuş canımı sıkma !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.