THT/Şükretmek adlı çalışmam

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik

Herkese selamun aleyküm hayırlı akşamlar.

Arkadaşlar bu çalışmamda bir anlam katmak istedim diğerlerine bakarak farklı bir çalışma yaptım günümüzde unuttuğumuz çok büyük bir şey var oda şükretmek haksızsam haksızsın diyin.İnsanımız şükretmeyi unuttu her şeyin daha da fazlasını istiyoruz elimizdekiyle yetinmeyi unutuyoruz bazen daha çok daha fazla ...Belki bu çalışmam aklınızda bir yerde kalır arada bir bu durumla karşılaşırsanız şükretmeyi unutmazsınız.Her ne olursa olsun şükretmeyi bilmeliyiz kötünün kötüsü vardır.Belki şuanda kurallara aykırı bir şey yapıyorum ancak attığım linkteki videoyu izlemenizi rica ediyorum eğer aykırı bir şey yaptıysamda yetkililerden rica ediyorum kaldırmasınlar çünkü insanlara beğenmediğiniz o hayatların, başka insanlar tarafından kurulduğu hayallerin olmasını bilinmesini istiyorum.

Saygılarımla, RAUN.

Video linki ;
https://www.facebook.com/photo.php?v=680023532052048

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.