THT Tabu

brkn02

Yeni üye
14 Eki 2014
20
0
Arkadaşlar Tht Ailesinin bir parçası olarak Bende bir fikir sunmak istedim tht dergileri Falan çıkıyor Tht Tabusu yapılsa Güzel olmaz mı Bilmeyen arkadaşlarımız Kelimeleri kolayca öğrenirler Bundan herkes faydalanır Benimki sadece bir fikir Gerisi üstlerimize kalmıştır Saygılar ...

brkn02

Yeni üye
14 Eki 2014
20
0
Teşekkür ederim Kusura bakmayın yanlış yere açmışım ilk konum olduğu için nereye açıcağımı bilmiyordum

'DECCAL

Katılımcı Üye
18 May 2014
945
0
Acikcasi tam anlamadim.Biraz detayli anlatirsan uygulamanda yardimci olabilirim yada ustlenebilirim konuyu.

Kardeş herhalde fikri Tabu kelimelerne hacker kavramlarını yerleştirip bir program yazalım diyor. Fikir güzel ama Tabu da olmaz da çünkü bilgisayar üzerinden anlatım olmaz mesela scrabble olabilir

brkn02

Yeni üye
14 Eki 2014
20
0
Aynen Ben blue red Team tarzı bir oyun olsun diye düşünüyorum ama bu sene üniversite Adayı olduğum için gereken İlgiyi gösteremeye bilirim Zaten sağolsun DeneyimsizDenekle konuştum gereken yardımları yapıcak allahın izniyle bende seneye programlamaya atılıcam belki tht ailesine daha fazla yardımım dokunur bu arada scrabble da olabilir ama tabu daha aklıma yattı :)

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
Ya aklıma şöyle bi saçma fikir geldi . Bence bu Live (canlı) yayında yapılabilir . Gruplar oluşur Biri Red Biri blue Kelimeleri seçer canlı olarak anlatmaya başlar.Mesela 3-3 Red anlatıcak Girişte Hangi takim anlatıcak red
Hangi kişi pc 1 pc 2 pc3 gibi gibi

brkn02

Yeni üye
14 Eki 2014
20
0
Güzel olur da ona kim katılır o da merak konusu forum oyunu gibi birşey düşündük DeneyimsizDenekle ama yöneticilerimiz izin veririmi nasıl olur bilmem seviye falan yapılır iyi oynayanlar iyi oynayanlarla karşılaşır :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.