THT Tasarım #2 ♦ mustehzi

mustehzi

Üye
29 Eki 2018
111
8
Mahsûsa
Diğer tasarımlardan farklı olması için logoyu Atatürk şeklinde yaptım. Üstten konuyu değerlendirip yorum atarsanız sevinirim. İyi forumlar.

rMO8iK.jpg

26 Haz 2016
2,819
598
Çok dikkatli bakmadıkça anlaşılmıyor malesef.. İlk bakışta anlayamadım sonradan at üstünde olduğunu anladım. Ama devam çalışmaya. Olacak illa ki .. :)

Ozbadem

Üye
13 Ocak 2018
197
0
Eline saglık kardesım calısman ılk basta bakınca dıkkat edılmıyor ama sonradan anlasılıyor

YouAndLife

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
834
0
Layer 3
Daha iyi olabilir. Direk Atatürk'ün arka planı yapmak yerine kabartma halinde yaparsan daha belirgin olabilir

mustehzi

Üye
29 Eki 2018
111
8
Mahsûsa
Evet, ilk bakışta anlaşılmıyor. Değerlendirmeleriniz için çok teşekkür ederim.

eline sağlık ama bence olmamış
Değerlendirmen için çok teşekkür ederim.

Değerlendirmeleriniz için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.

Daha iyi olabilir. Direk Atatürk'ün arka planı yapmak yerine kabartma halinde yaparsan daha belirgin olabilir
Değerlendirmeleriniz için teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.