THT Wallpaper Çalışması 13 (2 Adet)

By-Hard

Kıdemli Üye
28 Nis 2012
2,076
0
merhaba arkadaşlar bir önceki çalışmamın beğenilmemesi üzerine epey moralim bozulmuştu :) ama anladımki birdaha üzerinde uğraşmadan çalışma yapmayacağım. boş vaktimde 2 tane çalışma yaptım ve paylaşıyorum umarım beğenirsiniz. eksiklerim varsa söyleyin lütfen...

1. Çalışma

2. Çalışma

Lütfen Yorum Yapın...

Şahsen 1. benim çok hoşuma gitti :)

Son düzenleme:

Shift-TR®

Özel Üye
27 May 2012
2,834
0
1.çalışma güzel.
2.çalışmanın altı boş kalmış. orayı doldurursan iyi olur.
Tebrikler. Devam..

TURKSTFN

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2013
23,056
1
Çok güzel olmuşlar kardeşim başarılarının devamını dilerim.

serox21

Uzman üye
24 Eyl 2012
1,534
0
Toprak'tan
çalışmalar tamamen hazır malesef yorum yapmıyorum yinede yazı var ve ikinci çalışmada hafif efect var onun için elie sağlık ayrıca 1. calısma özgür basara ait bir çalışmadır kendisine sordunmu calısmasını kullanırken birde bu faktör var hep aynı tarzlar ile geliyorsun biraz değişiklik senin için iyi olacaktır diye düşünüyorum... iyi forumlar

CandyMen

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
446
0
Ankara
1. çalışmadaki amblem Ozgurbasardan alıntı keske belirtseydin. İzin aldın mı ?

Saten onun haricinde arka plan eklemişssin keşke kendinden bir şeyler katsaydın.Tebrikler

By-Hard

Kıdemli Üye
28 Nis 2012
2,076
0
çalışmalar tamamen hazır malesef yorum yapmıyorum yinede yazı var ve ikinci çalışmada hafif efect var onun için elie sağlık ayrıca 1. calısma özgür basara ait bir çalışmadır kendisine sordunmu calısmasını kullanırken birde bu faktör var hep aynı tarzlar ile geliyorsun biraz değişiklik senin için iyi olacaktır diye düşünüyorum... iyi forumlar

1. çalışmadaki amblem Ozgurbasardan alıntı keske belirtseydin. İzin aldın mı ?

Saten onun haricinde arka plan eklemişssin keşke kendinden bir şeyler katsaydın.Tebrikler

yorumlarınız için teşekkür ediyorum fakat bu çalışmalarımda hazır olarak aldığım birtek logo var diğer herşeyi photoshopta kendim yaptım. yani çalışmalar tamamen hazır derken hata yaptınız ;) photoshop kullanmada normal seviyenin biraz altındayım ve bu tarzda daha çalışmalar yapıp kendimi geliştiriyorum ileride photoshop dersleri görücem ve o zaman değişik çalışmalar yapabilirim
Teşekkürler...

mertyacan

Katılımcı Üye
5 Eki 2012
863
0
TurkHackTeam
yorumlarınız için teşekkür ediyorum fakat bu çalışmalarımda hazır olarak aldığım birtek logo var diğer herşeyi photoshopta kendim yaptım. yani çalışmalar tamamen hazır derken hata yaptınız ;) photoshop kullanmada normal seviyenin biraz altındayım ve bu tarzda daha çalışmalar yapıp kendimi geliştiriyorum ileride photoshop dersleri görücem ve o zaman değişik çalışmalar yapabilirim
Teşekkürler...

Ancak emek hırsızlığına giriyor bu yaptığın...
Özgür başar onu kullanmana izin verirse kullanman gerekirdi. Eline sağlık,başarılarının devamını dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.