Tht ye özel vpn server sınırsız hız

Vpnyi Nasıl Buldunuz.?

• iyi

Oy: 3 75.0%
  • kötü

Oy: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

TheGeccsaa

Uzman üye
3 Nis 2013
1,332
0
Tht ye özel vpn server sınırsız hız Linux İçin Güncellendi.!

dikkat-gif-4.gif

SUNUCUDA ANLIK OLARAK BÜTÜN BAĞLANTI İP MAC BİLGİLERİNİZ LOG OLARAK TUTULMAKTADIR HERHANGİ BİR YASA DIŞI İŞLEMDE YAPACAKLARINIZDAN SİZ SORUMLUSUNUZ.

Öncelikle Hayırlı cumalar sevgili üyeler Sizler için vpn server kurulumu yaptım ücretisz şekilde bağlana bilirsiniz.

Nedir bu vpn diye sorduğunuzu duyar gibiyim :)

Şimdi Aranızdaki bağzı arkadaşlar neden sizin vpn kullanayım piyasada bir çok ücretisiz Vpn var dediğinide duyar gibiyim :) Sorunun Cevabı bu Vpn de hız sınırı yok arkadaşlar sunucunun 2600 mbit hızı var istediğiniz gibi dowland yapabilirsiz sınırsız trafik :)

Öncelikle VPN
En temel anlamıyla internete başka bir IP adresi üzerinden bağlanmanızı sağlayan hizmettir.
VPN, bağlantınızı güvenli hale getirir ve herhangi bir ağa bağlanırken sizin bağlantınızı şifreler ve kimliğinizin bulunamamasını sağlar. Aynı zamanda ülkenizdeki yasaklı sitelere, kısıtlanmış sitelere veya IP’lere yine VPN sayesinde bağlanabilirsiniz. Aynı zamanda VPN sistemi gönderdiğiniz, aldığınız tüm verileri kendisi şifrelediğinden 3. şahısların ne yaptığınızı görmesine izin vermeyen bir güvenlik sistemi olarakda kullanılabilir.

Web sitemizde windows ve ios için nasıl kurulduğu ayrınlıtı resimli şekilde açıklanmıştır:GeccsaaBilişim VPN hizmetleri

Fazla uzatmadan Bilgileri sizle Paylaşayım

Bağlantı bilgileri
İp adresi: geccsaabilisim.tk
Kullanıcı adı: turkht
Şifre:turkht
key:geccsaa81

Windows 10 ve 8 için key yazma yeri
Denetim masasına girin
Ağ ve İnternet'e tıklayın
Oradan İnternet seçeneklerine Tıklayın
Üst taraftan Bağlantılar'a gelin
Ayarlar'a tıklayın
Özellikler' e tıklayın
Güvenliğe tıklayın
VPN Türünü "IPsec ile katman 2 Tünel Protokolü (L2TP/IPSec)" yapın
Ardından altındaki Gelişmiş ayarlar a tıklayın
TheGeccsaa nın verdiği keyi yani "geccsaa81" yazın hepsine tamam dedikten sonra çıkın

Edit:

Linux Kurulum eklendi. tıkla

Moderatör tarafında düzenlendi:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Biri hayrına bir şey verirse korkarım. Ucuz etin yahnisi pek olur. İtiraf edeyim, "hah vpn bağlantı client'ı verecek, içinde trojan olacak" dedim...

Ama gayet normal, standart vpn bağlantısı.. Zaten ek client vs. gerekmediği görülüyor. Önyargım için kusura bakma.

Teşekkürler. Cidden ben de kullanacağım. Hidemyass üyeliğim bitmişti, o esnada hasta olduğumdan tazeleyememiştim de. VPN'sizdim, VPNGate ve Tor ile idare ediyordum.

24 Eki 2015
84
0
Hocam benim kullandığım pakette hız sınırı var 4.5g modem kullanıyorum superbox ondada hız yükselir mi 10mqbs sınırı var

TheGeccsaa

Uzman üye
3 Nis 2013
1,332
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

Gizemliii

Yeni üye
22 Mar 2019
10
0
Hangi vpn uygulması ile kullanacağım. Veya nereden yapacağım bilgi alabilir miyim?

jumex

Üye
6 Mar 2019
74
0
harddisk
windows 10 kullanıyorum, sitede anlatıldığı gibi değil kurulumu. ev hata veriyor. yardımcı olabilir misiniz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.