Tht ye özel vpn server sınırsız hız

Vpnyi Nasıl Buldunuz.?

• iyi

Oy: 3 75.0%
  • kötü

Oy: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Nusclash

Üye
19 Ağu 2016
189
0
Android için key girme bölümü yok open vpn indirdim onda da yok k.adi sofre bölümleri var key bölümü yok

TheGeccsaa

Uzman üye
3 Nis 2013
1,332
0
Android için key girme bölümü yok open vpn indirdim onda da yok k.adi sofre bölümleri var key bölümü yok

pbpWPm.jpg

ipsec önceden paylaşılan anahtar bölümüne girecen

Son düzenleme:
18 May 2018
84
1
konu güncellendi. lütfen kontrol ediniz.

hocam böyle bi hata alıyorum windows 8.1
VhOhJ1.jpg

bu sorunu çözdüm ve bu sefer bu sorun karşıma çıktı

1aEL2s.png

Sağladığınız kullanıcı adı ve şifre kombinasyonunun tanınmaması veya uzaktan erişim servisinde seçilen kimlik doğrulama protokolüne izin verilmemesi nedeniyle uzak bağlantı reddedildi.(The remote connection was denied because the user name and password combination you provided is not recognized, or the selected authentication protocol is not permitted on the remote access serve)

Son düzenleme:

TheGeccsaa

Uzman üye
3 Nis 2013
1,332
0
hocam böyle bi hata alıyorum windows 8.1
VhOhJ1.jpg

bu sorunu çözdüm ve bu sefer bu sorun karşıma çıktı

1aEL2s.png

Sağladığınız kullanıcı adı ve şifre kombinasyonunun tanınmaması veya uzaktan erişim servisinde seçilen kimlik doğrulama protokolüne izin verilmemesi nedeniyle uzak bağlantı reddedildi.(The remote connection was denied because the user name and password combination you provided is not recognized, or the selected authentication protocol is not permitted on the remote access serve)

ip ban yemişsin kaldırdım

LeoJeLy

Üye
8 Kas 2015
161
1
Arkadaşlar üçüncü taraf kullanıcılar tarafından oluşturulan sertifikasız vpnler cookie kayıtlarınıza kadar tutar. hackbar, cookie edit kullanmayı bilen vpn sahipleri girmiş olduğunuz bütün form ve http request isteklerine sahiptir ve bunlarla yasadışı işlemler yapabilir.

tikkynee

Katılımcı Üye
26 Haz 2012
290
2
kurdum kullandım fakat normal hız 21 mbps alırken vpn ile 5 i zor gördü .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.