THT'de Herşeye yazanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

demantools

Katılımcı Üye
11 Eki 2013
379
0
Kırıkkale
Öncelikle amacım post kasmak vs değil
Son zamanlar da her konuya "Eline Sağlık"Yazanlar çoğaldı
Üye Merhaba yazıyor, altına "Eline sağlık" yazan var :) Eline Sağlık tamam da, be kurban olduğum orda teşekkür butonu var

Sizlerin konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
180
root
Her posta eline sağlık gerçekten saçma olabiliyor. Ama bazıları hak ediyor. Eline sağlık gibi klasik bir kelime yerine emeğine sağlık işime yaradı vesaire denebilir aslında.

YESBUTNO

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
764
1
Eline sağlık :) Eline sağlık yazmasında bi problem yok ama konuda birden fazla gereksiz post atarsa sıkıntı

LockedWorld

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
629
6
Azerbaycan
Sebepsizce yazanlar evet var ama çoğu kişi sırf beğendiği için yazıyor. E herkes teşekkür ederse yanıt kısmının ne anlamı var? :)

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Konuları okumadan eline sağlık yazanlar var..
Grafik çalışmalarında iyi kötü tüm tasarımlara eline sağlık yazanlar var.
(iyi kötü derken ,her çalışma emek verildiği için güzeldir.)
Daha yapıcı şeyler yazılabilir.
Konuyu okumdan yorum yaptıklarını nereden anlıyosun diceksiniz.
Konuyu okuyup hiç bir fikri olmaz mı insanın.. Mutlaka konu ile ilgili bi kaç cümle kurabilecek yapıda olmalı insan..
Onu geçtim bazıları copy paste konu işini abartıyor..
Belki kendi okumadığı konuyu buraya açıyor..
Şahsen okumuyorum uzun düz konuları..
Belli oluyor öylesine açıldığı..
altındaki yorumlara bakıyorum eline sağlık yazmış geçmiş millet..

Haklısın yani dediklerinde.

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
Eline sağlık denmesinin post kasımı olup olmadığı anlamak zordur. Ama eski konulara atılan mesajlar genelde post kasımı oluyor bunları şikayet etmekten başka yapılacak bir şey yok. Burada mesaj sayısının bir önemi yok.

Slaughter 9

ANKA ONURSAL ÜYE
1 Şub 2015
3,415
12
Turkey
Arkadaşlar boş yapmaya gerek yok. Sıkıntılı bulduğunuz mesajları veya konuları ihbar butonundan ihbar edin. Gerisini yönetim halleder zaten.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Ben bu açıklamayı çok defa yaptım. Birkaç sefer gördüyseniz mesajları ihbar edin sileriz. Çok çok fazlaysa bana iletin 800 sefer yorum silmişliğim var üşenmem silerim. Bu kadar uzatılası bir konu değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.