THT'de teknik problem var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KADIRGA

Katılımcı Üye
22 Ara 2009
369
0
Kiev / Ukrayna
THT'de teknik problem var arkadaşlar. Profilimden url ile avatar yüklemeye çalıştığımda

"Dosya yüklenmesi sırasında Hata oluştu, temporäre Dosyası oluşturulamadığı için."

hatası alıyorum bunun url'den kaynaklandığını düşünebilirsiniz ama birkaç url denedim hepsinde aynı googlede aradığımda bunun siteden kaynaklı bir hata olduğunu buldum.
Lütfen yetkili arkadaşlar ilgilensin. :(

ar£S

Kadim Üye
30 Tem 2009
5,659
0
avatar yükleme kapalı açıldığında konu açılıp bilgilendirme yapılıcak daha fazla post kasılmasın kitlensin konu :)

bozkurt_44

Kıdemli Üye
18 Nis 2010
2,750
0
30
Özel Kuvvetler Komutanlığı.MAK
THT'de teknik problem var arkadaşlar. Profilimden url ile avatar yüklemeye çalıştığımda

"Dosya yüklenmesi sırasında Hata oluştu, temporäre Dosyası oluşturulamadığı için."

hatası alıyorum bunun url'den kaynaklandığını düşünebilirsiniz ama birkaç url denedim hepsinde aynı googlede aradığımda bunun siteden kaynaklı bir hata olduğunu buldum.
Lütfen yetkili arkadaşlar ilgilensin. :(

avatar yükleme kapalı şuanda nezaman açılacağı belli'de değil teknik bir hata olsa senden veya bir başkasından önce yayınlarlar ;)

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Tamam İşte Gerekli Acıklamayı Gibson ve ares Yapmıs daha hala ne konuya aynı cevabı yazıp duruyorsunuz.Vazgecın su post kasma sevdanızdan...!!!!!!

Sorun Çözüldü...!!!!

KONU İHBAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.