THT'de Yeniyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rojhatarslan

Yeni üye
4 Şub 2019
3
0
İstanbul
Merhaba THT'de Yeniyim Umarım Faydalı Biri Olurum.
Bir Sorum Olacak, Sizce Yazılım Mühendisliği İçin Anadolu Lisesimi Meslek Lisesimi ?

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
70
7,710
Aramıza hoş geldin dostum.
Forumda gezin biraz ve kendini geliştir.
Hep aramızda kalman dileğiyle...
İyi Forumlar! :)

wh0ismrrobot

Uzman üye
1 Ocak 2019
1,332
3
İstanbul
Öncelikle Foruma Hoşgeldiniz
Kuralları ve Misyonu Okumayı Unutmayınız
Forumdaki Konuları İnceleyerek Kendinizi Geliştirebileceğinize İnanıyorum.
Sorunuz Hakkında Bilgim Yok Umarım Bilen Çıkacaktır.
İyi Forumlar...

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
70
7,710
Dostum anadolu lisesini öneririm fakat meslek lisesinden bilişim bölümüne okuyabilirsin yani pek fazla ayrım olmaz. Yalnız puanlarına bakman lazım. Kısacası hangisi daha çok puan istiyorsa orayı tercih et ve orda oku.
İyi Forumlar! :)

cihanboncuk

Katılımcı Üye
15 Ocak 2019
292
0
Ötüken
Hoş geldin iyi forumlar :)
Bu konuyu konuşmuştuk da neyse şimdi şöyle açıklayayım sana eğer meslek lisesi okursan temel düzeyde bir eğitim alırsın mezun olunca da bilgisayar teknisyeni ünvanın olur ancak üniversiteye garanti gidip daha iyi bir eğitim alma olanağın düşer çünkü 11 ve 12. sınıfta meslek liselerinde matematik, edebiyat, fizik, kimya gibi dersler yok maalesef. Anadolu lisesinde ise işler bambaşka 11 ve 12. sınıfta dersler eksiksiz anlatılır işlenir ancak bilgisayarlar ilgili vs eğitim almazsın ancak üniversitede almak zorunda kalırsın eğer anadolu lisesi okursan derslerin de eksik olmadığı için üniversiteye girme garantin meslek lisesine göre daha fazla olur. Bana soracak olursan anadolu lisesi derim

vιcεηтε

Katılımcı Üye
18 Ocak 2019
536
8
Sevilla
Merhaba THT'de Yeniyim Umarım Faydalı Biri Olurum.
Bir Sorum Olacak, Sizce Yazılım Mühendisliği İçin Anadolu Lisesimi Meslek Lisesimi ?

Merhaba,
Aramıza hoşgeldiniz. Yazılım Mühendisliği için anadolu lisesi öneririm. Sebebi ise meslek lisesi gibi staj derdi yok. Meslek dersleri yok. Üniversite sınavı için çalışma süreniz daha fazla olur.
İyi forumlar.

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202
Meslek Liseleri Teknik ve Meslek olarak ayrılır Teknik Kısımda Anadolu lisesi gibi benzer müfredatı görürsün ve Bilişim alanında eğitim alırsın. Üni girişlerinde her üni meslek liselerine kontenjan sağlar M.T.O.K. Sistemi ile

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
Aramıza hoş geldin dostum :) Kalıcı olman dileğiyle...

Hayatta ne olmak istiyorsan veya ne yapmak istiyorsan kendi kafanda yaparsın. Diğerleri sadece yolunda ki eşyalardır. Fakat illa ki ikisinden birini önerin dersen anadolu derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.