THT'nin temasından sıkıldınız mı ?

ceyar

Üye
10 Ara 2007
101
0
d'N
basit mi basit bir eklentidir. öyle sihirli bişey değil, üzerinde 10 dakka felan durulmuş bi şey. Çok beklentiniz olmasın, sadece renk ve bir iki border radius değeri verdim, Karanlık tema içimi baydı.

8zpMzn.png

Chrome Eklentisidir, Uğraşmak isteyen opera vs borwserlar için editleyebilir, şifreleme felan filan yok.
Download:
Dosya Yükle - Dosya Upload
Virüstotal:
https://www.virustotal.com/#/file-a...1NDg1ZTJhMzYyYTliMGQ0NzlkOTg6MTUzOTg2ODM5NA==

Moderatör tarafında düzenlendi:

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,812
105
26
Ankara
Ben internet sitesinde dolaştığımda tek THT'de rahatlıyorum gözlerim dinleniyor teması boğmuyor insanı sade sakin güzel bir tema. Ellerine sağlık

q00zx

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
259
0
Ellerine sağlık. Kaç yıldır THT'nin değişmesini bekliyorum ama değişmiyor. Direk indirdim. PaPara vs. varsa 5 tl gönderebilirim teşvik amaçlı.

Edit: Chrome tarafından engelleniyor. Uzantılar bölümünde geliştirici seçeneğini açtım yüklediğimde etkinleştiremiyorum. Hata: Bu uzantı Chrome Web Store altında listelenmiyor ve bilginiz dışında eklenmiş olabilir. Daha fazla bilgi edinin

Son düzenleme:

Pirikoo

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
2,455
3
Onun Galbi
bro yükledimde Aktif Olmuyor Böyle Diyor

Bu uzantı Chrome Web Store altında listelenmiyor ve bilginiz dışında eklenmiş olabilir. Daha fazla bilgi edinin

ProMen

Üye
15 Eyl 2018
188
0
basit mi basit bir eklentidir. öyle sihirli bişey değil, üzerinde 10 dakka felan durulmuş bi şey. Çok beklentiniz olmasın, sadece renk ve bir iki border radius değeri verdim, Karanlık tema içimi baydı.

8zpMzn.png

Chrome Eklentisidir, Uğraşmak isteyen opera vs borwserlar için editleyebilir, şifreleme felan filan yok.
Download:
Dosya Yükle - Dosya Upload
Virüstotal:
https://www.virustotal.com/#/file-a...1NDg1ZTJhMzYyYTliMGQ0NzlkOTg6MTUzOTg2ODM5NA==

Hayır böyle daha güzel

blackjqker

Üye
17 Mar 2018
233
0
Bencede siyah değişmeli gözüm bi değişim oluyor siyah a bakınca kafamı çekiyorum ve her yerde cizgiler

vongoethe

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
448
0
ANTARTİKA
Emeğine sağlık kardeşim fakat THT'ye yakışır bir tema zaten bu simsiyah kapkaranlık daha ilgi çekici diye düşünüyorum daha doğrusu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.