THT'ye LOGO VEYA BANNER YAP OYLAMA SONUCU . . .

ByToluidin

Özel Üye
27 Ocak 2007
3,185
611
THT'ye LOGO VEYA BANNER YAP OYLAMA SONUCU

Bu konu biraz geçikmiştir sizlerden özür dileriz

Şimdi Anket Sonuçları:
ilk 3

1-STaRMeDYa73
18 oy verilmiş geçersiz oylar 3
2-brkn. 6 oy verilmiş geçersiz oylar bulunmamaktadır
3-
Gölge-7 4 oy verilmiş geçersiz oylar 1

Yani
STaRMeDYa73>>15
brkn. >>6
Gölge-7 >>3

Yönetim Oylaması
1-Brkn.
2-Gölge-7
3-Starmedya73

Bu Durumdada 10 puan Brkn.'a, 7 Puan Gölge-7 ve 3 Puan Starmedya73'e gitmiştir

Ve SOnuç olarak

1-STaRMeDYa73 18 oyla
2-brkn. 16 oyla
3-Gölge-7 10
oyla

Kazanan Arkadaş STaRMeDYa73 18 oyla

Katılan Tüm Arkadaşlara Teşekkürler...
(Kazanan Arkadaşın Rütbesi En Yakın Zamanda verilecekdir
Ayrıca çalışmaları iyi fakat derece alamamıs arkadaşlarıda rütbe vermeyi düşünüyoruz)

freedomK11

Uzman üye
29 Tem 2008
1,925
0
42
Istanbul
Kazanan Arkadaslara Basarilar Dilerim Hayirli Olsun. Ve Buna Istinaden Butun Arkadaslara Sunu Soylemek Istiyorum . Sonucta Bu Bir Yarismaydi Unutmayinki Her Zaman Icin Birlikteyiz.

quantinyum

Katılımcı Üye
1 Eki 2007
755
2
bence berkn 1. olmalıydı ama herkezin fikri başkadır şimdi banner oylama sonucuna göremi deişçek yoksa yönetim karaına göremi ??

*666*

Katılımcı Üye
22 Eyl 2008
363
3
Graphic Team
yarışmamızın ilk etabı sonuçlanmıştır
hakeden arkadaşa rütbesi verilmiştir
ama şunu önemle tekrar belirtiyorum grafik team alımları devam etmektedir
THT adına yaptığınız 2 adet çalışma ile beraber kişisel bilgilerinizi T.C kimlik nosu dahil olmak üzere
bana pm ile ulaştırabilirsiniz
değerlendirmeye alınacaktır başvurularınız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.