Tıbbi Esrar Kartı

southearn

Yeni üye
25 Ağu 2023
2
0
Tıbbi esrar kartımı almak için başvurursam bu BT/Siber Güvenlik alanında iş bulmamı etkiler mi? Şu anda bu alanda bir kariyerim yok ancak bu alanda aktif olarak iş arıyorum. Sigara içiyorum (ve artık oldukça sık), ancak benim eyaletimde henüz eğlence amaçlı olmadığı için kartımı güvende tutmak istedim. Beni başvuru yapmaktan alıkoyan tek şey şu sorudur: Bu kart BT/Siber Güvenlik işlerine girmemi engelleyecek mi?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,426
2,039
35
Osmaniye 80
Tıbbi esrar kartımı almak için başvurursam bu BT/Siber Güvenlik alanında iş bulmamı etkiler mi? Şu anda bu alanda bir kariyerim yok ancak bu alanda aktif olarak iş arıyorum. Sigara içiyorum (ve artık oldukça sık), ancak benim eyaletimde henüz eğlence amaçlı olmadığı için kartımı güvende tutmak istedim. Beni başvuru yapmaktan alıkoyan tek şey şu sorudur: Bu kart BT/Siber Güvenlik işlerine girmemi engelleyecek mi?

Genel yorum bilgiye dayalı degil.
Esrar denilen bitki insanların tiksinerek baktığı veya bildiği birşey değil aksine ülkeler bunun ticaretine yasal olarak girdi. Bu durumda ülke başkanları da müptezel denilerek istifa etsinler.

Bizim ülke de ekilen yerlerin olduğunu biliyorum ve iyide oldu çok amaçlı bir bitki.

Esrar içebilirsin kullanabilirsin ama esrar hariç bir b*k içer veya içtiğini tespit ederlerse ki bu baş ağrısı için hastaneye bir iğne yaptirmaya gittiginde senden kan alındığı an direk e-nabız da kanında uyarıcı madde tespiti varmı yokmu yazar.

Ayrıca sadece ve sadece memleket sigarasını içip motorsiklet ile kaza yapan 2 müptezel arkadaşım "arabaonlaraçarpmış" hastanede kanda esrar tespiti yapilarak adanaya 4 hafta gidip geldiler ) AMATeM.

O 2 arkadaşlar
1 tanesi 2 yıldır belediyede emlak servisinde.
Diyeri ise hastanede hemşir olarak çalışıyor.

;)

Son düzenleme:

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
Genel yorum bilgiye dayalı degil.
Esrar denilen bitki insanların tiksinerek baktığı veya bildiği birşey değil aksine ülkeler bunun ticaretine yasal olarak girdi. Bu durumda ülke başkanları da müptezel denilerek istifa etsinler.

Bizim ülke de ekilen yerlerin olduğunu biliyorum ve iyide oldu çok amaçlı bir bitki.

Esrar içebilirsin kullanabilirsin ama esrar hariç bir b*k içer veya içtiğini tespit ederlerse ki bu baş ağrısı için hastaneye bir iğne yaptirmaya gittiginde senden kan alındığı an direk e-nabız da kanında uyarıcı madde tespiti varmı yokmu yazar.

Ayrıca sadece ve sadece memleket sigarasını içip motorsiklet ile kaza yapan 2 müptezel arkadaşım "arabaonlaraçarpmış" hastanede kanda esrar tespiti yapilarak adanaya 4 hafta gidip geldiler ) AMATeM.

O 2 arkadaşlar
1 tanesi 2 yıldır belediyede emlak servisinde.
Diyeri ise hastanede hemşir olarak çalışıyor.

Ve bu mesaji da kafam güzel yazıyorum. Ki saate aldırma kahvaltı yaptım işe gidecem ;)
Aha ByZehirX nasılsınız beyefendi iyimisiniz.

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,426
2,039
35
Osmaniye 80
Profilme bak 10 mesajdan 3 4 tanesi

Oooo Hocam sizi gördüm iyi oldum
Mutlu oldum neşelendim falan mesajları görürsün:)

Birgün biri alalen seni seviyorum yazacak diye çok korkuyorum adam anasını babasını gördüğünde bu kadra sevinmiyor ama bende allah için sevilecek adamım;)

Ulan biz çiçeklerden sevgilerden mutlulukdan söz ediyoz adam hack mevzusuna daldı

ubat

Yeni üye
21 Ağu 2023
16
6
Profilme bak 10 mesajdan 3 4 tanesi

Oooo Hocam sizi gördüm iyi oldum
Mutlu oldum neşelendim falan mesajları görürsün:)

Birgün biri alalen seni seviyorum yazacak diye çok korkuyorum adam anasını babasını gördüğünde bu kadra sevinmiyor ama bende allah için sevilecek adamım;)
Aslında nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Sizi ilk gördüğüm günden beri... :love:

Rip_Real_World

Katılımcı Üye
2 Ara 2022
435
133
engellemez gibime geliyor ama bu esrar kartı şeymi oluyor devletin izni altında evde yetiştirip hastaneye filan ilaç için vermek miydi
Yetiştirmede sıkıntı yaşarsan beni bul ;)

southearn

Yeni üye
25 Ağu 2023
2
0
Tıbbi esrar kartımı almak için başvurursam bu BT/Siber Güvenlik alanında iş bulmamı etkiler mi? Şu anda bu alanda bir kariyerim yok ancak bu alanda aktif olarak iş arıyorum. Sigara içiyorum (ve artık oldukça sık), ancak benim eyaletimde henüz eğlence amaçlı olmadığı için kartımı güvende tutmak istedim. Beni başvuru yapmaktan alıkoyan tek şey şu sorudur: Bu kart BT/Siber Güvenlik işlerine girmemi engelleyecek mi 192.168.0.1 ?
i got this.....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.