Tibet serverı +9 sword ve +9 shield

C_R_A_Z_Y

Üye
28 Haz 2007
81
0
Lüleburgaz
79254619ru7.jpg

Son düzenleme:

MsNMUHAP

Katılımcı Üye
30 Haz 2007
515
2
Bak ordan tanıyor da olabilirim muhtemelen ordan tanıyorum.:)msn adresini verirmisin bana :)

MsNMUHAP

Katılımcı Üye
30 Haz 2007
515
2
ne lem hacklicekmisin :D ehehe oke kardeş veririm Tibette oynuyorsan Lord_SpAwN pm at hallederis ;)

egg

Yeni üye
5 Eki 2007
7
0
ayyy lord_spwn savaş isteyen lola bak ben clan full 80 1 tane 79 var diyom bune ki 74 lwl zuhahaahahahahahaahahahahaha

MsNMUHAP

Katılımcı Üye
30 Haz 2007
515
2
kamil oda güzel bencede dogru diyor klavyede yazmak la olmaz işlev görmek lazım :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.