Ticari Amaçlı İnternet Sitesi Açmam Lazım

egemen1

Üye
22 Ağu 2016
178
0
Antalya
Selamın aleyküm arkadaşlar başlıkdanda anlayacağınız gibi konu çok açık.Annem aksesuar işi ile ilgileniyor yani nasıl derseniz takı kolye bileklik küpe vs satıyor bir yerde ancak arkadaşları ve çevresindekiler internetten satış yapıyormuş.Bana anlattı oğlum sen yaparsın vs dedi belli üzülüyor öyle bişey yapamadığı için şimdi sizden ricam arkadaşlar.

Bir internet sitesi kurmak istiyorum veya da uygun bir fiyattan satın almak istiyorum ama bu konuda bilgim sıfır bile değil -100 yani o derecedeyim.Site satan yer varmış sanırım hosting firmalarımı nedir mesela satın aldık diyelim nasıl kurucaz nasıl kullanıcaz hiç bilemiyorum bunlarda bana yardımcı olurmusunuz.İnternet sitesi üzerinden satış yapmak istiyoruz.

delaporta44

Katılımcı Üye
6 Tem 2009
997
2
RUSSİAN
Selamın aleyküm arkadaşlar başlıkdanda anlayacağınız gibi konu çok açık.Annem aksesuar işi ile ilgileniyor yani nasıl derseniz takı kolye bileklik küpe vs satıyor bir yerde ancak arkadaşları ve çevresindekiler internetten satış yapıyormuş.Bana anlattı oğlum sen yaparsın vs dedi belli üzülüyor öyle bişey yapamadığı için şimdi sizden ricam arkadaşlar.

Bir internet sitesi kurmak istiyorum veya da uygun bir fiyattan satın almak istiyorum ama bu konuda bilgim sıfır bile değil -100 yani o derecedeyim.Site satan yer varmış sanırım hosting firmalarımı nedir mesela satın aldık diyelim nasıl kurucaz nasıl kullanıcaz hiç bilemiyorum bunlarda bana yardımcı olurmusunuz.İnternet sitesi üzerinden satış yapmak istiyoruz.

Öncelikle merhabalar diye konunuza giriş yapmak istiyorum. Size tek bir sualim olucak aslında benimde sorum değil kendi kendinize sormanızı istediğim bir soru :) 1- BİNLERCE BU FİKİRDE İNSANIN AÇMIŞ OLDUĞU SİTE VAR, BENİ DİĞERLERİNDEN FARKLI KILACAK ÖZELLİĞİM VE FARKLILIĞIM NEDİR, NE OLMALIDIR ? NİÇİN BENDEN SATIN ALMALILAR ? bu sorunun cevabını net bir şekilde aklınızda yanıtlayınız. Emin olun bu sorunun cevabını yanıtlarken düşünecekleriniz sizlere birçok yeni fikir ve daha kaliteli girişimlere adım atmanıza yardımcı olacaktır.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.