Tık Yarışı v.2.0 (Online skor listesinde yerini al :)

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
Tık Yarışı v.2.0 (Online skor listesinde yerini al :) (+Source)

Öncelikle programın v.1.0 ve 1.2 sürümlerine gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederim. Bende yoğun ilgiye karşılık olarak v.2.0 ı çıkarmayı uygun gördüm.

Yeni Eklenenler:
-Garaj görsel iyileştirmesi
-Pazar menüsü (Extra Güç)
-Online Skor Listesi (Lütfen online skor listesini bozucu şeyler yapmayalım :)

Online Skor listesinde yerini almaya hazırmısın ? :)

İndirme Linki(v.2.0) : Link
İndirme Linki(Source): Link
Virus Total: Link

Son düzenleme:

BonJeks

Üye
14 Eki 2014
96
0
İstanbul
Bak Gerçekten Muhteşem Vallahi Bana Ulabişilirmisin Nolur Çok Acil Sana Birşey Danışçam Mesaj At Bana Sana Dönerim Oyun İçin Gerçekten Bir Söz Bulamıyorum :DD

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
Meraklıları için sourcesini de ekledim. Sourceye bakıp eee basitmiş bu demeyin :D zor bi proje olduğunu hiç iddia etmedim :) if yapıları üzerine kurulu; yapması basit oynaması zor bi projeydi :)

"Zetsumei" trainercıya oyun verirsek olacak olan buydu :) Bari biraz az geçeydin beni 42 nedir :)

ASerkanbey

Yeni üye
1 Haz 2014
29
0
meraklıları için sourcesini de ekledim. Sourceye bakıp eee basitmiş bu demeyin :d zor bi proje olduğunu hiç iddia etmedim :) if yapıları üzerine kurulu; yapması basit oynaması zor bi projeydi :)

"zetsumei" trainercıya oyun verirsek olacak olan buydu :) bari biraz az geçeydin beni 42 nedir :)

:d :d

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
Arkadaşlar online skor listesine "hacked" falan yazan bebeler var. Bi şey yapabilseler hiç vah demiycemde bi şey yapamayan arkadaşlar lütfen "hacked" yazmasın :D Bi de küfürlü isim yazanlar var. Tamam lakapları öyle olabilir ama lütfen oyuna normal şeyler yazın :D Tüm oyunculara teşekkürler.

TheLastOfSamurai

Yeni üye
1 Ocak 2015
30
0
Öncelikle programın v.1.0 ve 1.2 sürümlerine gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederim. Bende yoğun ilgiye karşılık olarak v.2.0 ı çıkarmayı uygun gördüm.

Yeni Eklenenler:
-Garaj görsel iyileştirmesi
-Pazar menüsü (Extra Güç)
-Online Skor Listesi (Lütfen online skor listesini bozucu şeyler yapmayalım :)

Online Skor listesinde yerini almaya hazırmısın ? :)

İndirme Linki(v.2.0) : Link
İndirme Linki(Source): Link
Virus Total: Link

Sen birde Bu oyunun güzel grafiklisini yapsan varya ne tutulur oyun :)

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
Sen birde Bu oyunun güzel grafiklisini yapsan varya ne tutulur oyun :)

Bu halinde bile skor listesini akıl yaşını doldurmamış evrim yolundaki arkadaşlar küfür yazmak için kullanıyorlar. Grafiklisiyle uğraşma gereği hissetmedim. Normal kullanıcılar zaten oynadılar eğlendiler ki benim de amacım buydu. Kodları zaten mevcut isteyen geliştirip kendi adına yayınlayabilir. Benlik problem olmaz. (Geliştiren olursa küfür filtresi koymasını tavsiye ederim :D)

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
Skor listesini batırmışlar ya :D bi sıfırlarsan iyi olur. eline sağlık

Her gün akşama kadar millet üşenmeden onlarca küfür yazıyo :D işi gücü yokmu milletin bilemiyorum. Her akşam temizliyorum. Genel skorlar görünsün diye aynı kişinin en yüksek levelini koymaya çalışıyorum ve 1 levelleri ve saçma isimleri siliyorum.trainer tarzı programlarla yaptığını düşündüğüm puanları oynamıyorum ama php üzerinden gönderildğini düşündüğüm 300-500 lü skorlarıda siliyorum. Ama millete pek yaranılmıyo ben sildikçe onlar yazıyo :D yeni sürüm çıkarcak olsam küfürlü içerikde küfürle cevap verecek bi sistem koyardım heralde :D yorum için teşekkürler liste tekrar düzenlendi şu anda bakalım ne kadar yaşar :D

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.