TikTok Fake Script -Sosyal Mühendislik

EnginCR

Üye
8 Ara 2018
155
36
Türkiye
Merhaba TürkHackTeam Ailesi, Hazır İnstagram Script üzerinde oynamalar yaparak Suspend (Kapanmayan) Bir kodlama düzeni ile Sahte Sitemiz Hazırdır.

Şifre ve Kullanıcı Adı gibi bilgilere erişmek için:
www.siteadi.com/crowyspecial.txt

Öncelikle Crowy hocama Teşekkür Ederim. Scipt'i İnstagram adına kodlayan kişidir kendisi. Ben ise üzerinde oynamaya yaparak TikTok Fake Script'e çevirdim ve Sizlere Sunuyorum.

Emeğe saygı için Beğenmeyi Unutmayın.

Nasıl yapılacağanı bilmeyen varsa, özelden yazabilirsiniz. Yardımcı olurum her zaman.

D5mSq2.png

BRI7AA.png

4iePcW.png

pJRtr2.png

PhyRFn.png

CDVFfo.png

Script İndirme Linki
ANONFİLE

Script İndirme Linki (Go File)
Dosya İndirme Şifresi: EnginCR

Son düzenleme:

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,741
404
Kainat
Eline sağlık,
TikTok resmini png olarak koysaydın daya güzel dururdu :)
Metinsel ifadelerde hata var; mesela, bilgileri girip ileri tuşuna basınız demişsin ama butonda onayla yazıyor.
Bunlar zaten çokta önemli değil çünkü büyük ihtimalle bu scripti indirenler zaten üzerinde oynama yapacaklardır. Ben sadece biraz daha düzenli olmanı öneriyorum. Nice konularda seni görmek dileğiyle
İyi forumlar

Son düzenleme:

EnginCR

Üye
8 Ara 2018
155
36
Türkiye
Eline sağlık,
TikTok resmini png olarak koysaydın daya güzel dururdu :)
Metinsel ifadelerde hata var; mesela, bilgileri girip ileri tuşuna basınız demişsin ama butonda onayla yazıyor.
Bunlar zaten çokta önemli değil çünkü büyük ihtimalle bu scripti indirenler zaten üzerinde oynama yapacaklardır. Ben sadece biraz daha düzenli olmanı öneriyorum. Nice konularda seni görmek dileğiyle
İyi forumlar

Öncelikle Teşekkür Ederim, Evet metinsel ve görsel anlamda 2 3 değişiklik yapılması gerekmekte, bu sorunları en kısa zamanda gidericem ve biraz daha geliştirme üzerinde çalışıcam. Sağ olun 🥰

EnginCR

Üye
8 Ara 2018
155
36
Türkiye
Herkes'e Teşekkür Ederim, Amacım şu eski Suspend yedirten Fake Scriptleri tekrar ayakandırmak, kodlarında oynama yapmak

Son düzenleme:

aliwka500

Yeni üye
15 Haz 2020
4
0
eline saglik bakalm bi

siteye ulasilmiyor nedenini bilen varmi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.