Tiktok hesap Askıya Alınması

cihatbucak

Üye
2 Ocak 2016
108
0
Beyler, bir arkadaşımın hesabı geçici olarak askıya alındı. Bunu açmanın yolu var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nuyth

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
693
0
İnşallah açılmaz gına geldiyav yeter artık ciddiyim yeter zaten insaların IQ ortalaması gerçek 80-100 arası bunu kullana kullana afedersinizde aptal oluyorsunuz gittikçe Tiktok yerine şarkı açıp kitap oku mucitlik yapmaya çalış buluş yapmaya çalış inşallah birgün şu tiktok kapanırdı rahatlarız.

Nuyth

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
693
0
Maalesef Çok doğru 1

Gerçekten aklımı yitircem diğer ülkeleri pek bilmem ama bizim ülkemizde bilim insanları değer görmüyorken Tiktok vb deki salak salak akım yapanlar ünlü oluyor bilim insanımıza icatını geliştirmesi için 10.000 tl yi çok görüyoruz sonra şu aracı bize satın nolur bunu bize satın diye yalvarıyoruz böyle salak akım yapan aptallar vb olduğu sürece daha çok yalvarırız

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0
Gerçekten aklımı yitircem diğer ülkeleri pek bilmem ama bizim ülkemizde bilim insanları değer görmüyorken Tiktok vb deki salak salak akım yapanlar ünlü oluyor bilim insanımıza icatını geliştirmesi için 10.000 tl yi çok görüyoruz sonra şu aracı bize satın nolur bunu bize satın diye yalvarıyoruz böyle salak akım yapan aptallar vb olduğu sürece daha çok yalvarırız

haklısın...

cihatbucak

Üye
2 Ocak 2016
108
0
İnşallah açılmaz gına geldiyav yeter artık ciddiyim yeter zaten insaların IQ ortalaması gerçek 80-100 arası bunu kullana kullana afedersinizde aptal oluyorsunuz gittikçe Tiktok yerine şarkı açıp kitap oku mucitlik yapmaya çalış buluş yapmaya çalış inşallah birgün şu tiktok kapanırdı rahatlarız.

kardeşim senin buraya boş yorum yapman için konuyu açmadım konumu baltalama :kızgın
bilen varsa yardımcı olsun bilmeyen boş yapmasın (bana da gına geldi ama yardımcı olmak istiyorum arkadaşıma boş yapıp konuyu başka yere çekmeyin)

Nuyth

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
693
0
kardeşim senin buraya boş yorum yapman için konuyu açmadım konumu baltalama :kızgın
bilen varsa yardımcı olsun bilmeyen boş yapmasın (bana da gına geldi ama yardımcı olmak istiyorum arkadaşıma boş yapıp konuyu başka yere çekmeyin)

boş yapmakmı hâlâ boş yapmaya devam ediyorsun yav Allah peygam aşkına böyle aptal uygulamarla uğraşacağına gitte ülkene yararlı birşeyer yapmaya çalış yapmıyorsan bile hiçbirşey yapma daha iyi.

cihatbucak

Üye
2 Ocak 2016
108
0
boş yapmakmı hâlâ boş yapmaya devam ediyorsun yav Allah peygam aşkına böyle aptal uygulamarla uğraşacağına gitte ülkene yararlı birşeyer yapmaya çalış yapmıyorsan bile hiçbirşey yapma daha iyi.

ne yapacağımı senden öğrenecek değilim, yallah kendi işine burası tartışma platformu değil benim konum da laklak kısmında açılmadı yorum yazma

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.