Tiktok para kazanma sistemi ?

Anarcihst

Üye
23 Haz 2020
155
2
İtalya
Merhaba arkadaşlar,duyduğuma göre tiktoktan para kazanılıyormuş merak ettim ve buraya yazmak istedim.Tiktok'ta nasıl para kazanıyorlar kaç izlenmeye kaç para veyahut kaç beğeniye kaç para bu sisteme idrak olan biri bana anlatabilir mi şimdiden teşekkürler.

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
905
ZYZZ
Şimdi ünlü olursan günlük düzenli yayınlar açıyorsun bu yayınlarda örneğin sana gül atıyorlar gül 1tl diyelim bu atılan 1tl nin 90 kurşunu tik tok kendisine alıyor 10 kuruşunu ise sana veriyor.
Aynı şekilde ünlü olup reklamlardan da para alabilirsin
Ama çok para alman için çok ünlü olman gerek
Sevdiğim bir tik toker ............. den aldım anlatımı o tik tok dan para kazanma konusuna bir video çekmişti fazla bir para almıyor oysaki takipçisi çok ama o adam reklam yapmıyor
Neyse işte öyle yani

Moderatör tarafında düzenlendi:

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
TikTok sana canlı yayınlardan gelen hediyelerin karşılığına göre para veriyor. Onun dışında reklam alıp paylaşabilirsin.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra
1. E-TİCARET
Bir mağazan vardır ve bunun reklamını yapabilirsin

2. SPONSOR BULMAK
Belirli bir kitleye hitap ediyorsan sponsor bulup bu şekilde para kazanabilirsin

3. TRAFİĞİ YOUTUBEYE YÖNLENDİRMEK
Bir youtube kanalınız var ise youtube a yönlendirerek oradan para kazanabilirsiniz

4. CANLI YAYIN
Tiktok ile doğrudan bağlı bir platform olan Live.Ly üzerinden canlı yayın yaparak, Tiktok’taki abonelerinizin izlemelerine sunabilirsiniz. Live.ly üzerinden canlı yayın yapmanın avantajı ise para kazanabilmektir.

Live.ly üzerinden Tiktok aboneliğini yaptıktan sonra bu platform aracılığıyla yaptığınız canlı yayınları izleyen kullanıcılar para ile satın aldığı beğenileri/emojileri sizlere gönderebiliyor. Siz de bu beğenileri toplayarak bu sayede para kazanabiliyorsunuz.

5. SOSYAL MEDYA HESAPLARINI BÜYÜTMEK
Büyüttüğün sosyal medya hesaplarının satışını yaparak para kazanabilrisin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.