Tiktok user açıcı lazım

Mrvix

Üye
11 Ağu 2018
139
0
Merhaba sosyal medyadaki müşterilerimden tiktok için çok fazla talep almaya başladım,
tiktok user açıcı vs gibi bir şey varmıdır acaba? veya githubta bi kaç tane paylasımlar gordum fakat pyhton ile yazılmış bende o konuya hakim değilim acaba yardımcı olabilicek var mıdır?

13 Ocak 2018
166
0
27
İzmir
Dünyadaki smmlerin %90’ının datasını kullandığı dev bir site var araştırın mutlaka bulamazsanız öm iletirim, reklam olmasın. Orada da TikTok için kategori var, ve beğeni izlenme takipçi satılıyor şimdilik. İpucu olabilir...

Mrvix

Üye
11 Ağu 2018
139
0
Dünyadaki smmlerin %90’ının datasını kullandığı dev bir site var araştırın mutlaka bulamazsanız öm iletirim, reklam olmasın. Orada da TikTok için kategori var, ve beğeni izlenme takipçi satılıyor şimdilik. İpucu olabilir...

Bildiğim bi yer var ama orası mı dediğin yer bilmiyorum öm attım.

Merhaba tiktok için duymadım ama Python biliyor isen kendin yazabilirsin veya ar-ge istek hattına talepte bulun

malesef pyhton bilmiyorum githubta pyhton ile yazılmış bir şey buldum ama calısıyor mu vs bilmiyorum hiç , teşekkür ederim istekte bulunacağım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.