Yazılım | Programlama Tiktok Yayını Kapatmak İstiyorum

Suskunreis66

Yeni üye
30 Ocak 2023
9
3
Merhabalar yeni katıldım sosyal medya siber çok ama çok hevesim var daha öncelerinden bir kaç problemim oldu ama pes etmedim etmeyeceğim Tiktok konusunda yardım almak istiyorum yarıdımcı olabilecek varmı 🙏

Enistein

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,220
1,213
Amsterdam
Siber konusunda çocukluğumdan beri gelen bir öğrenme isteğim var ve siber konu tiktok bunun eğitimini alabilmek için buradayım
Konuyu hala tam olarak anlayamadım.
Tiktok bir sosyal medya platformu. Siber konu Tiktok derken ne demeye çalışıyorsunuz?
Tiktok nasıl kullanılır eğitimi mi almak istiyorsunuz? :D
daha detaylı bilgi verebilir misiniz?

Suskunreis66

Yeni üye
30 Ocak 2023
9
3
Bunlar bir günde öğrenilecek bir şey değil. Ve siber alanı sadece hesap patlatmak değildir.
İkincisi yakalandığın taktirde (ki devlet isterse yakalar) cezası var, lütfen gaza gelip siber saldırı yapmayın. Öncelikle araştırın.
Yapmak istediğim sürekli değil sadece bir defaya mahsus olacak şey

Bir defa yapacak olsan da bu hem yasal hem etik değil. Haa illa yapıcam dersende az önce de dediğim gibi, bunun için sihirli bir araç vs. yok. Hack dediğin şey hemen yapılan ve öğrenilen bir şey değildir.
Onun dışında illigal bir olaya denk geldiysen bunu şikayet etmek daha iyi bir çözüm olacaktır.
Ben onun eğitimini almak istiyorum saygılarımla

Tiktok hackleme diye bir eğitim yok saygılarımla.
Bunu, bunun okulunu okumuş biri olarak söylüyorum.
Banlatıp kapatabiliyormuyuz

Dediklerimi yanlış anlama ben konuyu kapatman için söylemiyorum ama biraz araştırma her şeyin başıdır.
Bu konuda oldukça acemiyim ama gözümün önünde tandığın hesabı gitti . Yasal olmadığını elbetteki biliyorum ama bunu yapmayı öğrenmemin ne kadar zaman alacağının bir önemi yok gerçekten bunu öğrenmeyi istiyorum

Tamam öğrenmek iyidir, sana önerim forumu biraz tara. Çünkü senden önce bir çok konu açıldı zaten hesap ele geçirme ile ilgili.

Eğer hesap çalındıysa ve sen bu yüzden yardım istiyorsan, başta yazsaydın :D
Daha çok yardımcı olmaya çalışırdık.
Neyse hesap zaten sizinse almanın yolu belli: Bağlı Gmail ve Telefon.
Bunlar ile almayı başarabilirsiniz.

Yasal olan tarafta kalmanı öneririm, biraz bilişim hukuku araştırırsan dediğimi anlarsın.
bunları yapacam

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,308
4,725
Yapmak istediğim sürekli değil sadece bir defaya mahsus olacak şey
Bir defa yapacak olsan da bu hem yasal hem etik değil. Haa illa yapıcam dersende az önce de dediğim gibi, bunun için sihirli bir araç vs. yok. Hack dediğin şey hemen yapılan ve öğrenilen bir şey değildir.
Onun dışında illigal bir olaya denk geldiysen bunu şikayet etmek daha iyi bir çözüm olacaktır.

Ben onun eğitimini almak istiyorum saygılarımla
Tiktok hackleme diye bir eğitim yok saygılarımla.
Bunu, bunun okulunu okumuş biri olarak söylüyorum.

Dediklerimi yanlış anlama ben konuyu kapatman için söylemiyorum ama biraz araştırma her şeyin başıdır.

Hesabı banlamaktan bahsediyorsan. Olabilir, ama tiktok kurallarını çiğniyorsa.

bunu öğrenmeyi istiyorum
Tamam öğrenmek iyidir, sana önerim forumu biraz tara. Çünkü senden önce bir çok konu açıldı zaten hesap ele geçirme ile ilgili.
Bu konuda oldukça acemiyim ama gözümün önünde tandığın hesabı gitti
Eğer hesap çalındıysa ve sen bu yüzden yardım istiyorsan, başta yazsaydın :D
Daha çok yardımcı olmaya çalışırdık.
Neyse hesap zaten sizinse almanın yolu belli: Bağlı Gmail ve Telefon.
Bunlar ile almayı başarabilirsiniz.
Yasal olmadığını elbetteki biliyorum
Yasal olan tarafta kalmanı öneririm, biraz bilişim hukuku araştırırsan dediğimi anlarsın.

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,364
Merhaba,

Bazı
sosyal medya hesabı ele geçirme yöntemleri forumumuzda bulunmakta, o konular aracılığıyla hedef kimsenin hesabına girebilir ve yayın başlattığında kapatabilirsiniz. Şikayet botları ile de hesabının kapatılmasına neden olabilirsiniz. Bu tarz toollar genelde fixlendiği için bir programlama dili biliyorsanız, toolu kendinizin kodlaması daha sağlam bir işin ortaya çıkmasını sağlar.

Hesabı ele geçirme veya hesabı kapatma dışında başka bir yöntem
TikTok sistemine erişmek dışında yoktur, o da neredeyse imkansızdır.

Son olarak bu yaptığınız işlemler hangi amaçla olursa olsun hukuken yasaktır ve cezası bulunmaktadır.

TurkHackTeam ve de üyeleri, sizin yaptığınız veya yapacağınız işlemlerden sorumlu değildir.

İyi Forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.