TOGG'a Tasarım Yaptık!

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
mtcbunh.jpg

TOGG'a özel tasarım

Tasarım aşamasının tüm detayları videoda anlatıyorum. Sosyal medya tasarımları nasıl yapılır detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Videoyu izlemek için Tugay Komut Youtube kanalını inceleyin.
Video İçin ;

Küçük Bir not : Abone olursanız sevinirim, desteğiniz ve ilginiz için teşekkürler :)

Son düzenleme:

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim :)
Sizlere bir şeyler katma çabası ile videolar çekmeye devam ediyorum. Abone olmayanları kanala abone olmaya davet ediyorum.
Sıradan bir youtuber gibi değil cidden sohbet ve bilgi ortamını daha iyi yakalayabilmeniz adına yararı olacaktır :)

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Merhaba,
Emeğinize Sağlık.
Teşekkür ederim kardeşim.
Gerçekten başarılı olmuş. Ellerine sağlık.

Başarılarının devamını dilerim :)
Teşekkür ederim kardeşim, kanala abone değilsen abone ol çok daha iyileri gelecek :)
Ooo reis süper yapmışsın bende yapacam şimdi piscartdan 😁
Picsart mı? :)
Güzel bir içerik fikri olabilir benim için kanala abone olmayı unutma bak güzel şeyler çıkar burdan :)

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Ellerinize sağlık gururlandırıcı bir görsel olmuş.
Çok teşekkür ederim, Togg'da bizi bu şekilde gururlandırdı gerçekten. Kanala desteğinizi bekliyorum. :)
Çok daha iyileri gelecek inşallah
harika bir tasarım olmuş 😍
Çok teşekkür ederim kardeşim benim :)
Harika duruyor eline sağlık.
Teşekkürler SwonNN :)
Çok iyi tasarım olmuş
Eline sağlık.
Teşekkür ederim dostum. Youtube kanalını inceliyordum bende senin şuan :)

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,815
31
MyKrallife
mtcbunh.jpg

TOGG'a özel tasarım

Tasarım aşamasının tüm detayları videoda anlatıyorum. Sosyal medya tasarımları nasıl yapılır detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Videoyu izlemek için Tugay Komut Youtube kanalını inceleyin.
Video İçin ;

Muhteşem olmuş gerçekten baya iyi helal olsun :D elinize sağlık. İyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.