Token sitesi hakkında yardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ExsoTixxe

Üye
18 Tem 2012
59
0
çözüldü .

MERHABA ABİLERİM ABLALARIM ben yaklasık 30 dakkadır token site hacklemeye calısıyorum '' ' '' yı koyuyorum sifreyi yeniliyorum tüm verilen admin Admin Adminastör felan hepsini deniyorum ama name bir türlü uymuyo yaklasık 15 sitede denedim . neden ??

DİPNOT: YENİYİM :D :mml :trl

Son düzenleme:

storm28

Yeni üye
15 Tem 2012
17
0
arkadaşlar ben bu işlerde daha yeniyim. pek bir bilgim yok bu işlerde. bilgisayarla ilgili herşeyi öğrenmek istiyorum. bana yardım edebilirmisiniz neleri öğrenmem gerektiğini yazabilirmisiniz ya da özelden neler yapmam gerektiğini anlatabilirmisiniz. şimdiden çok saolun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.