/ Toki evleri Hack Sınırları Zorluyoruz :) /

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
151
1-Öncelikle Gece saatlerde kimsenin çıkmayacağı vakitler olursa daha iyi olur..

2-Kapı otomatik şifresi ;

1234
12345
1579357

Bu 3 şifreden biridir.

Kapı şifresi otomatik açılır.

Sonrasında ;
İçeride Bir anaşartel gibi bir bölme var şifreyle açılıcaktır..

Şifreyi girdikten sonra istediğiniz katın , elektriğini istediğiniz dairenin elektriklerini istediğiniz dairenin sadece örnek mutfak ışığı gibi kapatabilirsiniz otomatik kapıyı engelleyebilir , zilleri engelleyebilirsiniz ve birçokşey daha yapabilirsiniz..

Önemli olan ilk şifreyi atladıktan sonra anaşartelin bölmesini açacak şifredir yaklaşık 23 tuşa benzer vardır örnek varolabilicek şifreler ;

123456789
146894234
205867324
12345
1234
987654

Bunlardan biri olma olasılığı çok zaten sonra sisteme girerseniz neyse şimdi özet geçtim

whitecoder

Yeni üye
22 Mar 2015
23
0
saol dostum peki bu şifreyi girdikten sonra bilgisayar gibi bölmemi var yoksa normal şartel gibimi

PoleStar25

Katılımcı Üye
22 Kas 2015
739
0
31
Erzurm=DADAŞ
Konu için eyvallah ama hırsızlığa ön ayka olunmamışmı dairelerin elektiriklerini kesmenin kime ne faydası olabilirki....

Yanlışımız varsa affola....

Hllbk34

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
641
0
Şahsen hic hoş birşey değil bana yapılsa güvenlik kamerasından kimin yaptığını öğrenir ve aklının ermeyeceği dayak türlerini uygularım...
Önayak olanlarıda bulursam..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.