Çözüldü Tonguç Akademi Hack

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seymenff

Yeni üye
26 Nis 2016
29
0
Arkadaşlar Benim Hackle Falan Hiç Bir Alakam Yok. Şu Tonguç Akademi Yeni Bir Paket Yapmış
8. Ve 9. Sınıflar İçin 9.Sınıf Paketini Nasıl Bedavaya Alırım.Yardım Ona Verecek Param Yok Maalesef. [YARDIM EDİN LÜTFEN] :( :( :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml
Arkadaşlar Benim Hackle Falan Hiç Bir Alakam Yok. Şu Tonguç Akademi Yeni Bir Paket Yapmış
8. Ve 9. Sınıflar İçin 9.Sınıf Paketini Nasıl Bedavaya Alırım.Yardım Ona Verecek Param Yok Maalesef. [YARDIM EDİN LÜTFEN] :( :( :(

öncelikle arkadaşlarımda bahsetmiş ki ztn türkiye tabanlı bi akademi olduğu için ayrıca birşey yapılamaz fakat, o kadar ihtiyacınız var ise aradığınız kaynaklar youtube vs. yerlerde bulunmuyor mu aradığınız ne ise yardımcı olmaya çalışaym.

seymenff

Yeni üye
26 Nis 2016
29
0
Ya Zaten Youtubedan İzliyorum Adamlara Helal Olsun Güzel Yapmışlar Yapıyorlar Ama Şu Test Falanda Var Onlar Ücretli Onu Çözmek İçin Dedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.