Top eleven token hack.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serce5

Üye
23 Ocak 2011
146
0
Arkadaşlar top eleven token hack arıyorum.Proxy felan değiştirme olmasın.Normal .exe li çalışan verseniz bi zahmet

Yabancılar öyle bir kullanıyorlar ki . Nasıl bir hack sitesi bu kardesim ya,kimse bulamaz mı şunu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Arkadaşlar bu konu için çok istek oldu konuyla ilgili video hazırlıyorum en kısa zamanda konuyu oyun hack bölümünde paylaşıcam..Yinede konuyu beklemeden öğrenmek isteyenlere konu açılana kadar özelden yardım edebilirim..

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0

Abicim o yöntem fixli sayfayı yenilediğinde para gidiyor işin kötü tarafıda şu ki transfer için o parayı kullanırsan eksiye düşüyorsun ve klüp oyuncuların parasını ödeyemediği için elinden gidiyor o yöntem yüzünden 5 ve 6 yıldızlı takımım gitti..

Token hack (2012 güncel yöntem ) videosunu hazırlıyorum onuda en kısa zamanda ekliyicem...

HaCker DeSire

Kıdemli Üye
8 Ağu 2011
3,257
2
İstanbul
Abicim o yöntem fixli sayfayı yenilediğinde para gidiyor işin kötü tarafıda şu ki transfer için o parayı kullanırsan eksiye düşüyorsun ve klüp oyuncuların parasını ödeyemediği için elinden gidiyor o yöntem yüzünden 5 ve 6 yıldızlı takımım gitti..

Token hack (2012 güncel yöntem ) videosunu hazırlıyorum onuda en kısa zamanda ekliyicem...

Her oyunda öle olur arkadaşım. Bilmiyosan yorumlama.

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Bak abicim sanki ben orda kötü bişey demişim gibi tavır yapmışsın o zaman bende senin tavrınla söleyeyim madem biliyorsun o zaman milleti niye yanlış yönlendiriyorsunuz...

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
token hack hazırlıyorsunuzda inşallah video izleyerek token kazanma muhabbeti değildir.

Video izleyerek değil yabancı ülkelerin promosyonlarını kullanıcaz yani öyle söylendiği anlamda sen token sayısını yaz o kadar token gelsin gibi bi program olayı değil zaten öyle bi program yok adamlar parayla satıyorlar tokeni o yüzden çıkan her program olayı anında fixleniyor hatta topeleven için bile ban olayı başlamak üzere...

HaCker DeSire

Kıdemli Üye
8 Ağu 2011
3,257
2
İstanbul
Video izleyerek değil yabancı ülkelerin promosyonlarını kullanıcaz yani öyle söylendiği anlamda sen token sayısını yaz o kadar token gelsin gibi bi program olayı değil zaten öyle bi program yok adamlar parayla satıyorlar tokeni o yüzden çıkan her program olayı anında fixleniyor hatta topeleven için bile ban olayı başlamak üzere...

Arkadaşım cheat engineyi benden iyi bilemessin. Ben onla karakter hack bilke yapyorum. Hatta şuan yapmaya başladım Çalışmalar akşama bitecek.

ridwan07

Yeni üye
28 Ocak 2012
27
0
İstanbul
yapın güzel bişey doğru dürüst çalışır durumda olsun da kullanalım. uzun zamandır topeleven hilesi yok tr oyun hile sitelerinin hiç birinde. Pek ümidim de yok açıkcası ama bekliyelim bakalım. çıksın artık token hack

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.