Toplama Bilgisayar

Coperman

Kıdemli Üye
19 Ocak 2012
2,142
1
Ankara
Merhaba arkadaşlar,
evde eski bir masaüstü kasa buldum.açtım gayet güzel çalışıyor ama sistemleri baya eski.ben buna yeni bir anakart,ram ve ekran kartı almayı düşünüyorum.gta 5 açsın yeter :mahcup
ortalama ne kadar bir bütçe ayırmalıyım?

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,385
0
Trabzon
Eski bir sisteminiz varsa ve sistem şu anda ne durumda olduğuna bağlı olarak üstüen bir yükseltme yapılabilir ucuz yollu bir şekilde. Eğer isterseniz eğer mümkünse böyle bir şey size yardımcı olmaya çalışırım. Özelden ulaşabilirsiniz .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.