Toplama pc alacağım yardım

10 Eyl 2015
177
0
Selamun Aleyküm arkadaşlar az önce bir toplama pc yaptım sadece kasa'sını bendeki kasa oynadığım oyunlara ne yazıkki yetersiz kalıyor o yüzden böyle bir şey hazırladım önerilerinizi almak isterim nerede değiştirirsem daha iyi olur. Kasa'nın içi:
MSI B150M BAZOOKA Intel B150 Soket 1151 DDR4 2133MHz USB3.1 Anakart
Kingston 16GB (2x8GB) HyperX FURY Black Series DDR4 2133MHz CL14 1.2V XMP Ram
Kingston 120GB HyperX FURY Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 500MB / Yazma 500MB)
Intel Core i3 6100 Soket 1151 3.7GHz 3MB Önbellek 14nm İşlemci
Seagate 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk
COOLER MASTER N200 500W MidT ATX SİYAH KASA
Fiyat 2.600 TL civarı en fazla 3.000 TL'ye kadar bütçem var daha iyi olacağınızı düşündüğünüz parça varsa yazarsanız sevinirim iyi akşamlar.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.