toplu mail kontrolü

tufan659

Yeni üye
12 Ara 2015
36
0
Yakın zamanda bazı forumlarda toplu mail alım satımı yapıldığını gördüm bir kişi örneğin 1000 tane mail ve şifresi yazılıp yollanıyor kişiye alan kişi bunları nasıl kontrol ediyor tek tek girene kadar parayı alan kaçarsa veya alınan mailler sorunluysa nasıl görüyor

RedHackNes

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
3,344
15
Nereye...
Alınan maillerden bir kaçı illaki sorunludur %100 sorunsuz olacak değil. Alan kişi bu mailleri kontrol etmiyor, alıp satıyor veya bazı sitelere kayıt olmak için kullanıyor. Parayı alıp kaçma gibi bir durum söz konusu değildir çünkü eğer öyle birşey yapmış ise o forumdan engellenir, foruma yeni üye olmuş ise güvenip alışveriş yapmayın.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
peki herhangi bir program veya site yok mu kontrol edilebilecek

Üstad çok basit yazarsın, yazdırırsın.. Özellikle .NET dilinde SSL desteği çok kolay olduğundan bir sayfalık kodla bir listedeki her mailin pop3 sunucusuna girip, girebildiğini teyit edip çıkan bir programı yazarsın...

Kod:
//ezberden yazıyorum, yarım saat soket tanımı yazamam.. ben de biliyorum deprecated olduğunu.
System.Net.TCPClient client=new TCPClient();
client.Connect(<mail sunucusu>,<port);
System.Net.Security.SSLStream guvenliStream=new System.Net.Security.SSLStream(client.GetStream());
guvenliStream.AuthenticateAsClient("<mail sunucusu>");

Bu kadar.. SSL bağlantısı kurdun. Artık güvenliStream'e önce "USER <kullanıcı adı>" sonra da "PASS <şifre>" gönderirsin, cevap "OK" olarak gelirse bağlısındır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.