Tor browser'a bağlantı kuramıyorum ne yapmalıyım?

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
50vNyv.png

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Cevap: Tor Browser Açılmıyor

Merhaba çıkış yapıp obsf4 üzerinden dener misiniz ve tüm ayarları sıfırlayınız.

Tor browser ülkemizde yasaklandığı için köprü kullanmanız gerekiyor.

Farklı sürümleri deneyebilirsin açarken vpn ile açmayı deneyebilirsin

cevap verip yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim lakin obsf4 üzerinden nasıl deneyeceğim? ortada ayar yok kuruyorum direkt bu çıkıyor. Farklı sürümleri de denemiştim az sonra vpn deneyeceğim sanmıyorum açılacağını birkaç ay önce ne güzel kurabiliyorduk.

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Sorun hâla çözülmedi işe yaramıyor vds/rdp üzerinde de denedim hiçbir şekilde yüklenmiyor vpn işe yaramıyor ayrıca dediğiniz obsf4 tüneli o ekran yok ki exeyi çalıştırdığım zaman direkt ssteki ekranla karşılaşıyorum lütfen yardım ederken dikkat edin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.