Tor Browser'ı direkt kendi bilgisayarıma yükleyip sitelere giriş yapsam sorun olur mu?

Wedaist666

Yeni üye
3 Eyl 2023
13
10
Ничто
Olma ihtimali var.

Sanal makinede kullansanız bile olma ihtimali var.

Yine de büyük işler yapmayacaksanız muhtemelen sıkıntı çıkmaz ama FBI tarafından aranacak kadar büyük işler yaparsanız (imkansıza yakın) bulunursunuz.

rufiqcavadov

Katılımcı Üye
21 Eyl 2019
907
137
Olma ihtimali var.

Sanal makinede kullansanız bile olma ihtimali var.

Yine de büyük işler yapmayacaksanız muhtemelen sıkıntı çıkmaz ama FBI tarafından aranacak kadar büyük işler yaparsanız (imkansıza yakın) bulunursunuz.
Ne gibi mesela merak ettim şimdi. FBI tarafından aranacak kadar şeyler derken mesela kendi bilgisayarımıza indirmedik diyelim nereye indirelim peki?

Sanal sunuculara mı?

Wedaist666

Yeni üye
3 Eyl 2023
13
10
Ничто
Ne gibi mesela merak ettim şimdi. FBI tarafından aranacak kadar şeyler derken mesela kendi bilgisayarımıza indirmedik diyelim nereye indirelim peki?

Sanal sunuculara mı?
FBI devreye girecek kadar büyürse (terör, insan kaçakçılığı, büyük dolandırıcılıklar) FBI sizi bulur.

Instagram' dan kendilerini takip ediyorum ve Tor konusunda çok netler. Bulmalarının çok kolay olduğunu belirtiyorlar.

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,402
960
Merhabalar

sizin girdiğiniz sitelere bağlı olarak var aslında normal tarayıcılarda bile bu sorunlar var insanlar sanala sanal makine kurup çalıştırdıktan sonra bile virüs yiyebiliyor bu sizin önleminize ve girdiğiniz sitelere bağlıdır veya tıkladığınız linklere

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.