GNU/Linux Tor paketi için kurulum adayı yok hatası

bedirhantkr

Yeni üye
17 Nis 2020
13
0
Merhabalar öncelikle THT'ye yeni katıldım. İlk konu açmam olduğu için yanlış bişeyler yaptıysam çok özür dilerim.KaliLinux programında tor'u kurmaya çalıştım fakat ''Tor paketi için kurulum adayı yok'' hatasını aldım. KaliLinux sürümüm 2017.3 olması gerekiyor. Tekrardan hatam varsa özür dilerim.

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
root@kali:~# leafpad /etc/apt/sources.list
root@kali:~# gedit /etc/apt/sources.list

içindeki hepsini sil bunları yapıştır silmeden önce bi yedek al ne olur ne olmaz

#

# Regular repositories
deb Index of /kali sana main non-free contrib
deb Index of /kali-security sana/updates main contrib non-free
# Source repositories
deb-src Index of /kali sana main non-free contrib
deb-src Index of /kali-security sana/updates main contrib non-free

ardından

apt-get clean
apt-get update
apt-get upgrade
apt-get dist-upgrade

sırayla böyle bi yap ondan sonra yüklücen şeyi apt-get install dosyaadi yada sudo apt-get install dosyaadi dene

Eğer olmazsa altta vereceğim yabancı bir kanalın kurulumunu izle

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=c85G6HL4yWQ[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.