Tor root olarak açarken hata veriyor

James.vm

Yeni üye
27 Kas 2022
10
2
Arkadaşlar merhaba ben linuxa tor yükledim ve config dosyasından root olarak çalıştırmama izin vermeyen kodu sildim fakat bu sefer de şöle bir hata alıyorum yardımcı olursanız sevinirim
Launching”./Browser/Start-tor-browser —detach”…

Tyrone

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,337
617
Kamino
Merhabalar;

Dizininizi tor paketinin bulunduğu dizine değiştirin. Örneğin, İndirilenler klasöründe bulunuyorsa şunu kullanın:

cd İndirilenler

Şimdi tor klasörünü bulun (tor-masaüstü olduğunu varsayalım)

-cd tor-masaüstü

Bin klasörüne gidin

cd bin

Şimdi, kullanarak tarayıcıyı başlatın

./start-tor-browser.desktop --browser

James.vm

Yeni üye
27 Kas 2022
10
2
Yanıtınız için teşekkür ederim deneyeceğim

Merhabalar;

Dizininizi tor paketinin bulunduğu dizine değiştirin. Örneğin, İndirilenler klasöründe bulunuyorsa şunu kullanın:

cd İndirilenler

Şimdi tor klasörünü bulun (tor-masaüstü olduğunu varsayalım)

-cd tor-masaüstü

Bin klasörüne gidin

cd bin

Şimdi, kullanarak tarayıcıyı başlatın

./start-tor-browser.desktop --browse

Genişletmek için tıkla ...
Denedim fakat yine aynı hatayı almaya devam ediyorum
yada ben demek istediğini doğru bir şekilde yapamadım
ekran görüntüsü :ljsq7mx.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tyrone

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,337
617
Kamino
Merhabalar burayı incelersen nasıl yapılacağı anlayabilirsiniz

James.vm

Yeni üye
27 Kas 2022
10
2
Merhabalar burayı incelersen nasıl yapılacağı anlayabilirsiniz

sayfayı inceledim teşekkür ederim fakat yanlış anlamadıysam eğer tor dizinin içinde bine gitmiş öyle bir dosya yok ve her yolu denedim sunucuyu sildim toru sildim olmadı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.