Çözüldü Tor Sitelere Girilmiyor

redmam

Yeni üye
26 Mar 2021
12
0
Merhaba. Tor tarayıcıda (.onion , .lll , .nept vs). sitelerin hiçbirine giremiyorum, sayfa hep yükleniyor, hatada vermiyor sadece yükleniyor.
Sizce neden böyle oluyor ?

TEŞEKKÜRLER

Moderatör tarafında düzenlendi:
8 Nis 2020
213
2
32
Merhaba, .lll, .nept tarzı siteler yoktur, tamamen uydurulmuş şeylerdir. Onion uzantılı sitelere girmek için ek bir şey yapmanıza gerek yoktur. Girmeyi denediğiniz onion siteler kapatılmış olabilirler o yüzden şunu deneyebilirsiniz: msydqstlz2kzerdg.onion (Ahmia.fi arama motoru)

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,700
12
390
Sydney
Eğer internetiniz güçlü değil ise Tor ile webde gezme işlemi biraz uzun sürmektedir (İnternet hızına göre değişmektedir.) onun haricinde herhangi bir ayar, kurulum vs. yapmanıza gerek yok. Size önerim bağlantınızı bir kontrol edin öyle deneyin. Tekrar olmaz ise sil yükle yaparak çözüme kavuşturabilirsiniz

redmam

Yeni üye
26 Mar 2021
12
0
Eğer internetiniz güçlü değil ise Tor ile webde gezme işlemi biraz uzun sürmektedir (İnternet hızına göre değişmektedir.) onun haricinde herhangi bir ayar, kurulum vs. yapmanıza gerek yok. Size önerim bağlantınızı bir kontrol edin öyle deneyin. Tekrar olmaz ise sil yükle yaparak çözüme kavuşturabilirsiniz

Teşekkür ederim internetim de sorun varmış şu anda girebiliyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.