TOR veya VPN kullanmadan Deep Webe giriş

Zenotron

Uzman üye
20 Şub 2016
1,872
0
2048
Merhaba arkadaşlar. Dün bir yazı görmüştüm THT'de. TOR mu VPN mi diye. Bugünde böyle bir konu açmak istedim. Herhangi bir yazılım olmadan Deep Web'e(onion linklerine-3.seviye)girmeyi anlatacağım.

Arkadaşlar çok zor birşey değil. Girmek istediğiniz onion sitesini sonuna .city ekleyin. Örnek:
http://xmh57jrzrnw6insl.onion/ sitemiz. Bunu böyle yapacaksınız: http://xmh57jrzrnw6insl.onion.(city)/ Parantezleri yazmayın.
Güvenlik için TOR kullanabilirsiniz fakat Deep Webe girmek için illa TOR kullanmak gerekmez.
Antivirüs programına güveniyorsanız ve TOR'un yavaşlığından şikayetçiyseniz bu yöntmi deneyebilirsiniz. İşinize yaradıysa bi teşekkürü çok görmeyin.

C432

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
602
0
Site sunucusu kapalıysa çalışmaz. O zaman TOR'dan da giremezsin zaten. Örnek olarak verdiğim siteyi deneyebilirsin.

Korumasız deep web siteleri için bu yöntem geçerli.
Büyük kitlesi olan bi tor sitesini dene olmaz.

Vpnsizçok hızlı tora bağlanmanın bir yöntemi var kimse açmaz ya da yöntemi bulmazsa yakında konu açıcam

Zenotron

Uzman üye
20 Şub 2016
1,872
0
2048
Alıntı:

Korumasız deep web siteleri için bu yöntem geçerli.
Büyük kitlesi olan bi tor sitesini dene olmaz.

Vpnsizçok hızlı tora bağlanmanın bir yöntemi var kimse açmaz ya da yöntemi bulmazsa yakında konu açıcam
VPN'siz TOR ağına girmekten değil, sadece TOR ağından bahsediyorum ben. TOR ağı tek başına zaten yavaş. Bu yöntem hızlıdır.
TOR ağına VPN'siz bağlanmak için köprüler kullanılabilir.

Rootcourage

Uzman üye
14 Mar 2017
1,712
1
Geçenlerde de buna yakın birşey görmüştüm forumda büyük ihtimal yorumdu ama aydınlatıcı olmuş eline sağlık

radef

Yeni üye
20 Tem 2009
8
0
VPN'siz TOR ağına girmekten değil, sadece TOR ağından bahsediyorum ben. TOR ağı tek başına zaten yavaş. Bu yöntem hızlıdır.
TOR ağına VPN'siz bağlanmak için köprüler kullanılabilir.

tor un kendi verdigi 3 kopruyle ben baglantı kuramıyorum. bu koprulerı nerden nasıl bulabilirim acaba

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.