Tor'a bağlanma (Kesin Çözüm)

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4

Merhaba dostlar!! Bildiğiniz üzere ''Tor'' Türkiye'de yasaklandı. Bir kaç forumdaş dostumuz nasıl gireceklerini sormuşlar. Daha Fazla uzatmadan hemen başlayalım...

Adım 1

Tor tarayıcıyı açalım...

Adım 2

Açıldıktan sonra karşımıza gelen pencereden ''Ayarları Aç'' Tıklayalım...

LZRZP1.png

Adım 3

Tıkladıktan sonra karşımıza şöyle bir pencere gelicek... Buradan ''Yapılandır'' Tıklıyoruz...

jXNXvn.png

Adım 4

Fotoğraftaki gibi ayarları yapıp ''İleri'' Diyoruz..

AnXnA0.png

Adım 5

Aktarım Tür'ünün yanındaki kutucuğa tıklayıp....

yNpNlj.png

''Aktarım Tür'ünü ''obfs3'' olarak Seçip İleri diyoruz...

kG8GLq.png

Adım 6

Gelen ekran'dan ''Hayır'' İşaretleyip ''Bağlan'' Diyoruz...

9grgoZ.png

Bir kaç dakika bekledikten sonra Tor Ağına bağlanmış oluyoruz... Eğer sizde işe yaramazsa farklı köprüleri deneyebilirsiniz.

ErArrB.png

InFlamesHax

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
369
0
Istanbul
bisi dicem tor'a baglanıp napabiliriz fbı federaller pesimize gelirmi kendi ip ile bu ayarları yapıp girsem bisey olurmu kurcalamak isityorumde

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.