Torrent İnme Sorunu

Ic3

Üye
9 Nis 2016
212
0
Uzun süredir aradığım bir dosyayı torrent aracılığı ile indirmeye başladım. Dosyayı seedleyen sayısının 1-2 olmasına rağmen %97'ye kadar indirdim ancak 1.5 MB hızla inen dosya bir süre sonra hız 30KB/s düştü ve indirmemeye başladı. Yaklaşık 1 ay sonra tekrar denediğimde yine aynısı yaşandı ve %97'de kaldı. Sizce bu sorunu bekleyerek çözebilir miyim?

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
16
837
Semerkant
Merhabalar,
Torrent dosyasında, programda ya da bağlantı adreslerinde sorun olabilir.
Farklı bir Torrent programı kullanmak, yeniden bir Torrent dosyası bulmak sorunu çözebilir.

Ic3

Üye
9 Nis 2016
212
0
Merhabalar,

Farklı bir torrent aracılığı ile indirmeyi denediniz mi?
Tek bulabildiğim oydu başka bulabileceğimi sanmıyorum
Merhabalar,
Torrent dosyasında, programda ya da bağlantı adreslerinde sorun olabilir.
Farklı bir Torrent programı kullanmak, yeniden bir Torrent dosyası bulmak sorunu çözebilir.

Doğru bir çözüm yolu ancak tek bulabildiğim torrent dosyasıydı

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
4
1,405
Black Sheep
Merhaba, torrent dosyanız (hatalı) ise böyle bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Diğer torrent dosyalarını indirmeyi deneyin mesela torrent bir müzik indirin, iniyor ise sıkıntı torrent dosyasındadır. İnmiyor ise beni etiketler misiniz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.