Torrent Sitesi Açacaklar ' a Bilgiler ~ Dumenci ~

dumenci06

Uzman üye
20 Eyl 2015
1,781
1
ANKARA
Sevgili Arkadaşlar Forumda Torrent Sitesi Açmak İsteyen Bir Sürü Sevgili Dostlarımız Var Bende Onlar İçin Bir Makkale Hazırlıyım Dedim . Sözü Fazla Uzatmadan Geçiyorum Konumuza .

Sevgili Arkadaşlar Bir Sürü Konular Acılıyor Torrentle İlgili Yasal Mı ? Değil mi ? Neden Kapatılıyor Benim Torrent Sitemde Başkaların Torrent Siteleri Kapatılmıyor . Gibi Sorular Görüyorum Forumda İlk Önce Söyle Söylüyüm Hepsinin Cevabı Var. Haydi Cevaplara Geçelim

Türk Ve Türkçe Torrent Siteleri Uzun Ömürlü Olmamakta. Nedeni İse Maliyetlerinin Çok Yüksek Olması Olarak Söylenebilecektir Arkadaşlar

Torrent Sitesini Açmadan Önce Mevcut Film Müzik Arşiv Dosya Boyutunuz Kadar Alana Sahip Sunuculara Sahip Olmanız Gerekmektedir. Bu Da Büyük Maliyetler Anlamına Gelecektir.

Siz Düşünebilirsiniz Ben Kendi Bilgisayarımdan Dosyaları Paylaşırım Diye. Upload Hızının Çok Düşük Olması Nedeniyle Arkadaşlar Kesinlikle Kalıcılık Oluşturamazsınız.

Bu Nedenle Yüksek Upload Hızına Sahip Sunucularla Bu Hizmeti Sağlamanız Gerekmektedir. Bunun İçin De 5-8 Aylık Bir Yüksek Bütçeye İhtiyacınız Olduğu Anlamını Taşımaktadır.

Niye Benim Torrent Sitem Kapatılıyor Diye Bana Soracak Olursanız Şu Yüzden Kapatılıyor Lisanslı Bir Ürünün Telif, Yayın, Çoğaltma Ve Dağıtma Hakkı Gibi Konularda Gereği Yapılmadıkça, indirmek, yüklemek Ve Onu Dağıtıp Veya Paylaşmak Yasa Dışıdır Arkadaşlar . Hem Bi Hosting Firmalarının Sözleşmesini Hiç Okudunuz Mu ? Okumadınız Kim Okuyacak Çok Uzun Değil Mi ?

Ama Öyle Olmuyor İste Bir Maddesinde Aynen Söyle Der Lisanlı Bir Ürünü Sitede İzinsiz Yayınlamak Yasaktır.

Beni Dinlediginiz İçin Teşşekkür Ederim Sevgili Kardeşlerim Umarım Yararlı Olmuşumdur Sizlere

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.