Donanım Toshiba Laptop Ses Sorunu

Jraex

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
317
1
Galaksi
Toshiba markalı laptopum var. Herhangi bir platformdan şarkı açıyorum. Maksimum 5 saniye ses geliyor daha sonra hiç ses gelmiyor. Başka platformlardada denedim aynı sorunla karşılayorum.Çözümü nedir ?

porsukhak

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,753
2
T.Ü.R.K
Hoparlör sağ tık yapın kayıt aygılarına tıklayın sonrasında kayıttan yürüt diyorsunuz hoparlör simesgine sağ tıklayın özelliklere girin gelişmiş kısmından varsayılan biçimi değiştirmeyi deneyin ve gelişmiş kısmına değilde özelliklerden düzeylere girin kontrol edin

Sıkıntınız devam ederse özel mesaj yoluyla yardım isteyebilirsiniz .

Jraex

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
317
1
Galaksi
Hoparlör sağ tık yapın kayıt aygılarına tıklayın sonrasında kayıttan yürüt diyorsunuz hoparlör simesgine sağ tıklayın özelliklere girin gelişmiş kısmından varsayılan biçimi değiştirmeyi deneyin ve gelişmiş kısmına değilde özelliklerden düzeylere girin kontrol edin

Sıkıntınız devam ederse özel mesaj yoluyla yardım isteyebilirsiniz .

Dediklerinizi uyguladım fakat aynı hata.

Ses sürücülerini kurduğuna emin misin dostum?

Evet kurulumunu yaptım

Moderatör tarafında düzenlendi:

VaTanSevDalısı2

Katılımcı Üye
22 Ocak 2019
577
9
İstanbul
Merhaba donanımsal bir hata olduğunu düşünmüyorum eğer donanımsal olsaydı ilk 5 saniyede ses gelmezdi büyük ihtimalle sürücüler de bir sıkıntı var silip tekrar yüklemeyi dene eğer gene çözülmezse bir tamirciye götürmelisin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.