Toshiba Satallite L655

Madbaskan

Yeni üye
25 May 2019
27
1
Arkadaşlar laptopu'mu 2015 yılında 2.ci el olarak aldım bana yıllarca bir sıkıntı çıkarmadan çalıştı fakat son 1 yıldır aşırı ısınmadan kapanmalar oluyor.Bundan dolayı Pc'mi temizlettirdim.Macun yenilendi tozlar alındı vs fakat sonrasında pc'yi açamadık. Pc'nin başlatıcısı (Bios) yanmış. 1 gün sonra geldiğimde başka bir bios takmışlardı ve pc çalışıyordu.Eve geldiğimde pc'yi tekrar açtım ve Fanın sürekli çalıştığını gördüm biraz araştırdığımda biosun güncel olmadığını fark ettim. Ama ne kadar denediysem deneyeyim güncelleyemedim +Cd okuyucum cd veya dvd görmüyor artık. Sizce yeni takılan biostan ötürü bir problem olabilir mi?(Belki soranlar olur neden yaptırdığın yere götürmüyorsun diye. Adam biraz fazla para istedi 70 tl kadar bende az verdim ufak çapta bir tartışma yaşandı bende gitmek istemedim bios güncelletmek için) Bu arada unutmadan: Fps'im oyunlarda genellikle 70-80 civarlarından (örn:Lol,cs go). Fakat yinede kapanıyor benim bildiğim pc ısındıkça fps düşer fakat benimki sabit kalıyor...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.