Toshiba satellite p50-a-14h klavye ışıgı

syncxx

Üye
5 Tem 2014
119
0
Elimde bu model bir pc var, klavye ışıgını fn+z tuşuna basarak açmaya çalışıyorum zamanlayıcı çıkıp duruyor. klavye ışıgını nasıl acabilirim acaba ?

OvVyM5

KingBattle666

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,289
0
Vezirköprü
bulamıyorum ki ayarlarını bunun hotkey uygulamasında yok ayar bölümü :(

Araştırmama göre çoğu ışıklı klavyeler bu yöntemle açılıyor hocam;

Klavye arka aydınlatması işletim sisteminde "Fn + Y" tuş birleşimiyle etkinleştirilebilir ve devreden çıkartılabilir.

Aşağıdaki modlar kullanılabilir:

Klavye arka ışığı açık (zamanlayıcı işlevi)
Klavye arka ışığı açık
Klavye arka ışığı kapalı

Eğer yinede olmuyorsa aldığınız yeri arayıp sorabilirsiniz belki de ışıklandırma bozuktur.

syncxx

Üye
5 Tem 2014
119
0
Araştırmama göre çoğu ışıklı klavyeler bu yöntemle açılıyor hocam;

Klavye arka aydınlatması işletim sisteminde "Fn + Y" tuş birleşimiyle etkinleştirilebilir ve devreden çıkartılabilir.

Aşağıdaki modlar kullanılabilir:

Klavye arka ışığı açık (zamanlayıcı işlevi)
Klavye arka ışığı açık
Klavye arka ışığı kapalı

Eğer yinede olmuyorsa aldığınız yeri arayıp sorabilirsiniz belki de ışıklandırma bozuktur.

bende fn+z ama sadece zamanlayıcı cıkıyor acma kapama cıkmıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.